بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
 • لوح فشرده شرح حدیث معراج براساس کتاب سرالاسراء (مجموعه مباحث اخلاقی عملی و آداب سیر و سلوک استاد محمدتقی فیاض بخش) 1

لوح فشرده شرح حدیث معراج براساس کتاب سرالاسراء (مجموعه مباحث اخلاقی عملی و آداب سیر و سلوک استاد محمدتقی فیاض بخش) 1

مجموعه کامل فایل های صوتی جلسات (1393-1385)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6319710003022
به من اطلاع بده

این مجموعه شامل کلیه فایلهای صوتی جلسات شرح حدیث معراج تا پایان سال 1393 است؛ یعنی 232 جلسه (حدود 260 ساعت).

استاد محمدتقی فیاض بخش، که خود سالها کتاب سرالإسراء را مستقیماً از محضر مرحوم استاد سعادت پرور(ره) تتلمذ کرده اند، در جلسات اخلاقی خود شرح مبسوطی پیرامون حدیث معراج بر اساس دروس کتاب سر الإسراء بیان می فرمایند که به حق موسوعه جامعی در اخلاق عملی بر مبنای حدیث معراج است.
ایشان در ضمن درسهای شرح حدیث معراج، مطالب حدیث و نیز توضیحات مرحوم سعادتپرور را در دو سطح عام و خاص، از ساده به مشکل و به صورت عقلی و نقلی و برهانی و قرآنی و روایی بیان نموده اند. تبویب و چینش مباحث در بیان ایشان به گونه ایست که به خوبی نکات و ظرایف حدیث و نیز بیانات استاد سعادت پرور(ره) را روشن می نماید و نظم منطقی و برهانی به مباحث اخلاق عملی بر مبنای «معرفت النفس» می بخشد.
عنوان بندی و ترتیب ارائه مطالب، بر اساس فصل بندی کتاب سر الإسراء است. در این کتاب متن حدیث معراج به 38 فصل و 273 فراز تقسیم شده است. استاد تا کنون موفق به شرح و توضیح فرازهای 1 تا 97 (اواخر فصل 15) شده اند و امیدواریم خداوند توفیق ادامه این راه را به ایشان عنایت فرماید و تشنه کامان معارف توحیدی را هر چه بیشتر از این چشمه جوشان بهرهمند گرداند.
 • نوع لوح فشرده
  دی وی دی (DVD)
 • تعداد لوح فشرده (دیسک)
  4
 • سخنران
 • وزن
  214
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  سه‌شنبه 15 اسفند 1396
 • شناسه
  63197
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی