فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مستند فروشنده 2

204 بازدید

ناشر الکترونیک : گروه مستند سازی فانوس فردا

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022
سه سال بعد از توافق هسته ای در حالی که کمتر کسی فکر می کند با ناکامی های اقتصادی و رفع تحریمی برجام جریان مدافع مذاکره و تعامل به سراغ برنامه از قبل تعیین شده برجام های …

نوع دیسک : DVD

تعداد دیسک : 1

سال انتشار : 1396

وزن(گرم) : 55

تاریخ ثبت : یکشنبه 10 تیر 1397

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 19 مهر 1397

کد : 66985

موجود شد باخبرم کن
گزیده لوح فشرده
سه سال بعد از توافق هسته ای در حالی که کمتر کسی فکر می کند با ناکامی های اقتصادی و رفع تحریمی برجام جریان مدافع مذاکره و تعامل به سراغ برنامه از قبل تعیین شده برجام های بعدی نرود. اما اخبار متعددی حکایت از این دارد که زمینه های برجام های موشکی و منطقه ای از قبل چیده شده است.

مستند فروشنده 2 با دسترسی به همین اخبار به خصوص در حوزه موشکی برای اولین بار پرده از مسیر پیچیده و هماهنگ شده جریان غربگرای داخلی و طرف های غربی برداشته است.

به این امید که این هشدار باعث شود این بار برخلاف برجام هسته ای،اقدامات رسانه ای جریان انقلاب نوشدارویی بعد از مرگ سهراب نباشد و زودتر از آن که دیرشود چاره ای اندیشیده شود.
لوح های فشرده مرتبط
ناشرین

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر