فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده مجموعه آثار مستند سید مرتضی آوینی 21: دسته ی ایمان

تهیه کننده : مهدی همایونفر

کارگردان : سید مرتضی آوینی

ناشر الکترونیک : روایت فتح

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 9810003022
موجود شد باخبرم کن

گزیده لوح فشرده

یک دسته داوطلب از نیروهای رزمی یکی از گروهان های لشکر 27 محمد رسول الله، در اردوگاهی نظامی در نزدیکی خط مقدم در انتظار شروع یک حمله بزرگ علیه عراق هستند، انتظاری که نمی دانند کی به سر خواهد رسید. آنها در این مدت خود را با انجام تمرین های نظامی و کوه پیمایی های طولانی به زندگی در شرایط سخت و جنگلی عادت می دهند. زندگی انها در اردوگاه، تصویر گویایی از زندگی بسیجیان داوطلب جنگ است؛ اما نه هر جنگی. ویژگی های این زندگی را فقط می شود در سربازان امام سراغ گرفت. سرانجام انتظار به سر می رسد و حمله آغاز می شود؛ حمله ای که در آن چند نفر از کسانی که می شناختیم به شهادت می رسند.
بهروز فلاحت پور با دوربین فیلمبرداری اش روزهای طولانی بااین سربازان گمنام زندگی کرده تا توانسته محرم راز آنها شود و ما را به تماشای دنیای ببرد که تجربه آن جز از این طریق ممکن نیست؛ تجربه ای غریب، اما سخت دوست داشتنی و شیرین، همراه با بچه های دسته ایمان از گروهان عابس.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط