فراخوانی فراخوانی ...

فصلنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فرهنگ پویا شماره 7

ویژه موانع انسجام اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
8,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی نشریه

شماره هفتم فصل نامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فرهنگ پویا با موضوع موانع انسجام اسلامی درچهار بخش فرهنگ و اندیشه، سیاسی، اجتماعی و اقتصاد در اسفندماه 86 منتشر شد.
در بخشی از سرمقاله این نشریه با عنوان فرقه های بیرون آمده از دست استعمار به قلم مدیر مسؤول آمده است: «به شهادت تاریخ و با توجه به پیامد های آشکار و ناگوار فتنه انگیزی استکبار و استعمار جهانی، به ویژه در دو قرن اخیر، نقشه های براندازانه دشمنان اسلام بر هیچ یک از ما مسلمانان پوشیده نمانده است. ما شاهد بوده ایم چگونه طی دو سده اخیر دست های کثیف استعمار از آستین شبه مسلک هایی خرافی و انحرافی چون وهابیت و بهاییت بیرون آمده است تا نقشه های شوم خود را در میان جوامع اسلامی به اجرا درآورد.»
بی راهه ها و بن بست ها، دست انداز در برابر تقریب، پیله گرفتار تار عنکبوت، نسخه های سیاهی که تجویز شدند، حریص برای تکثیر، نقبی به گودال سیاه بهاییت، پروژه موعود سازی و سنگ فرا راه انسجام از جمله مطالب منتشر شده در این نشریه دانشجویی است.
معصومه اسماعیلی در مقاله خود با نام پروژه موعود سازی به روند جریان بابی گری و بهایی گری پرداخته و در بخشی از این نوشتار آورده است: «جریان بابی گری و بهایی گری و ادعای قائمیت، چیزی نیست که یک روزه به دست آمده باشد؛ بلکه محصول مزرعه ای حاصل خیز و پر از دانه های رشد یافته و بذرهای جوانه زده است؛ مزرعه ای که اگر کمی به عقب برگردیم حتما یادمان می آید کی کاشته ایم. اما اسلام آوردنمان هم بوی سلمان نمی داد، تا اشهدمان را گفتیم، خرقه درویشی خریدیم و خانقاه زدیم. نوعی اسلام شرقی که چون کاملا اسلام نبود به هر رنگی درآمد جز رنگ ایمان واقعی.»
وهابیت و بهاییت امتداد د و جریان، فرزندان معنوی وهابیت، رد خون شیعه بر چهره وهابیت، لنین وهابیت، برچسب ناچسب بنیادگرایی اسلامی، پرورش یافته دامان صهیونیسم، گام به گام به نفع اسراییل، آخرین تیر ترکش استعمار در ایران، تا سیاهی در کاخ شاه و مبلغان شیطان عناوین دیگر مقاله های منتشر شده در بخش سیاسی این نشریه است.
در بخشی از مقاله مبلغان شیطان، نویسنده با بیان این که تبلیغات در فرقه بهاییت اهمیت فراوانی دارد به گونه ای که سالانه میلیون ها دلار صرف تبلیغات خود می کنند، می افزاید: «برای بهاییان اثر تبلیغات منفی نیز به اندازه تبلیغات مثبت اهمیت دارد و از رهگذر همین اعتقاد است که بیت العدل حیفا، افزون بر میلیون ها دلار هزینه برای خرید فضا و وقت از ماهواره های گوناگون و کمک های چشمگیر به شبکه های ماهواره ای، مدتی است که تبلیغات رذیلانه ای را درباره اعزام دختران ایرانی به شیخ نشین های خلیج فارس راه انداخته است.»
در ادامه مطالب منتشر شده در این فصل نامه عناوین وهابیت و ایران، از ماست که بر ماست، چادرت را بردار به احترام این میت، من یک زن وهابیم، سلامم را تو پاسخ گو، خودکشی با گلوله مشقی، تجارت اسراییلی از گورستان بهاء، و کتاب نامه وهابیت و بهاییت به چشم می خورد که مطالعه آن بر آگاهی خواننده در زمینه های اجتماعی و اقتصادی گروه های گمراه بهاییت و وهابیت می افزاید.
فصل نامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فرهنگ پویا به صاحب امتیازی مجتبی مصباح، مدیر مسؤولی سیداحمد رهنمایی و سردبیری حسن طاهری هر سه ماه یک بار منتشر می شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب آگاهی بیشتر با تلفکس 8-2113667 با پیش شماره 0251 تماس بگیرند یا به نشانی اینترنتی http://www.f-puya.ir/ مراجعه کنند.
 • صاحب امتیاز
  دکتر مجتبی مصباح
 • سردبیر
  حسن طاهری
 • سردبیر
  حسن طاهری
 • تاریخ انتشار
  اسفند 86
 • شماره
  7
 • تعداد صفحات
  128
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  سه‌شنبه 20 اسفند 1387
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  دوشنبه 13 بهمن 1393
 • کد
  2779
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط