فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دوماهنامه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی پایش سبک زندگی، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی شماره 4
آبان ماه 1393


سردبیر: حسن رضایی
مدیر مسئول: محمدتقی فعالی
تاریخ انتشار: 1393
شماره: 4
تعداد صفحات: 143
وزن(گرم): 366
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 3 تیر 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 8 تیر 1395
کد : 42610
تعداد بازدید: 49
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
معرفی نشریه
فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش تحولات و آسیب‏های فرهنگی سبک زندگی و نیز پایش راهبردها و راهکارها از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

بخشش، راهی به رهایی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی، بررسی فرهنگ عزاداری عاشورا در گفتگو با آیت الله نظری منفرد از جمله مطالب برجسته چهارمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون فرهنگ عزاداری از جمله: مفهوم شناسی، کارکردها عزاداری، دوره های عزاداری، پیشینه عزاداری در اسلام، آسیب شناسی عزاداری، خرافه و خرافه گرایی، آسیب شناسی مداحی، قمه زنی، بایسته های عزاداری از نگاه رهبری و سبک صحیح عزاداری و راهکارهای تحقق آن، به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

فهرست
* فصل اول: پایش آموزه و اندیشه
* فصل دوم: پایش همایش ها و منابع
* فصل سوم: پایش تحولات و آسیب های فرهنگی سبک زندگی
- افزایش سن ازدواج
- آسیب شناسی برنامه های مذهبی تلویزیون
- سینمای عامه پسند و ظهور فیلم فارسی (ریشه ها و چالش ها)
* پرونده ویژه:
- مفهوم شناسی
- کارکردها عزاداری
- دوره های عزاداری
- پیشینه عزاداری در اسلام
- آسیب شناسی عزاداری
- خرافه و خرافه گرایی
- آسیب شناسی مداحی
- قمه زنی
- بایسته های عزاداری از نگاه رهبری
- سبک صحیح عزاداری و راهکارهای تحقق آن
* پایش اخبار
* پرونده تصویری


سردبیر

مدیر مسئول
محمدتقی فعالی
حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی در سال 1341 در محله میدان خراسان تهران متولد شد. ایشان پس از 5 سال اقامت در تهران به زادگاه پدری خود یعنی یزد مراجعت کرد. وی در سال 1356 وارد حوزه علمیه شهرستان یزد شد و دروس مقدماتی حوزه را نزد اساتید حوزه علمیه یزد فراگرفت. سال 1360 برای ادامه تحصیل و استفاده از اساتید حوزه علمیه قم رهسپار این شهر شد و دروس سطح حوزه را نزد اساتید برجسته­ی حوزه علمیه قم نظیر آیت الله اشتهاردی، اعتمادی، وجدانی فخر، ستوده، تهرانی و قافی یزدی فرا گرفت. وی همزمان با تحصیلات …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!