فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیه شماره 24
آبان 95


مدیر مسئول: علی اکبر رشاد
مدیر مسئول: علی اکبر رشاد
صاحب امتیاز: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی
سردبیر: علی اصغر سهرابی
تاریخ انتشار: 1395
شماره: 24
تعداد صفحات: 64
وزن(گرم): 110
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 7 دی 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 23 مهر 1396
کد : 47919
تعداد بازدید: 155
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی نشریه
در شماره بیست و چهارم ماهنامه حاشیه که با گفتگوی ویژه و دیدار با آیت الله حسن رمضانی استاد برجسته اخلاق حوزه علمیه قم و مدرس فلسفه و عرفان اسلامی با موضوع «امام خمینی قله نهایی طلبگی من است»، پرونده ماه با موضوع طلبه ی مردم(طلبه و خدمت به مردم)، گفتگو با احمد زادهوش مدیر موسسه جامعه المرتضی(ع) با عنوان «حوزه ما درون گراست» و آثاری از محمدمهدی شب زنده دار، سید محمد جواد علوی بروجردی و سید محمدباقر گلپایگانی منتشر شده است.

محصولات مرتبطمدیر مسئول
علی اکبر رشاد
استاد علی اکبر رشاد در اردیبهشت ماه سال 1335 هجری شمسی متولد گردید. وی تحصیل مراحل عالی فقه و فلسفه اسلامی را در نظر استادان برجسته حوزه های علمی اسلامی تهران و قم سپری کرد، و اکنون سالهاست به تحقیق و تدریس در زمینه فلسفه، منطق فهم دین، و فقه و اصول اشتغال دارد. علی اکبر رشاد سرپرست تدوین کتاب"دانشنامة امام علی علیه السّلام " است. کتاب مذکور، در دوره بیست و یکم انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،به عنوان کتاب سال برگزیده شد.   حجة الاسلام رشاد و در حال حاضر سمت …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!