فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیه شماره 26
خرداد 96


مدیر مسئول: علی اکبر رشاد
تعداد صفحات: 64
وزن(گرم): 109
تاریخ ثبت: شنبه 10 تیر 1396
کد : 55522
تعداد بازدید: 56
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

35000 ریال
معرفی نشریه
در شماره بیست و ششم نشریه حاشیه که با گفتگوی ویژه و تصویر روی جلد آیت الله محمد یزدی یار با وفای امام و رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تیتر"می خواهند حوزه را به قبل از انقلاب برگردانند" همراه است، به پرونده ماه با موضوع حوزه و تربیت سیاسی طلبه پرداخته شده است.

شماره 26 شامل گفتگو با حجت الاسلام نجف لک زایی، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، گفتگو با حجت الاسلام الهی راد، مدیر آموزش های آزاد موسسه امام خمینی(ره) و هم چنین گفتگو با حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نویسنده کتاب «درآمدی بر تربیت سیاسی طلاب» می باشد.
در این شماره پرونده ای ویژه برای شهدای طلاب مدافع حرم و گفتگو با طلاب مدافع حرم کار شده است.
آثاری از آیت الله العظمی جوادی آملی، آیت الله علی اکبر رشاد، حجت الاسلام سید ناصر میرمحمدیان در این شماره نیز منتشر شده است.

محصولات مرتبطمدیر مسئول
علی اکبر رشاد
استاد علی اکبر رشاد در اردیبهشت ماه سال 1335 هجری شمسی متولد گردید. وی تحصیل مراحل عالی فقه و فلسفه اسلامی را در نظر استادان برجسته حوزه های علمی اسلامی تهران و قم سپری کرد، و اکنون سالهاست به تحقیق و تدریس در زمینه فلسفه، منطق فهم دین، و فقه و اصول اشتغال دارد. علی اکبر رشاد سرپرست تدوین کتاب"دانشنامة امام علی علیه السّلام " است. کتاب مذکور، در دوره بیست و یکم انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،به عنوان کتاب سال برگزیده شد.   حجة الاسلام رشاد و در حال حاضر سمت …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!