فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیه شماره 25
اسفند 95


مدیر مسئول: علی اکبر رشاد
تعداد صفحات: 64
وزن(گرم): 111
تاریخ ثبت: دوشنبه 6 شهریور 1396
کد : 57423
تعداد بازدید: 113
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

30000 ریال
معرفی نشریه
شماره بیست و پنجم ماهنامه حاشیه با گفتگوی ویژه و دیدار با آیت الله عبدالقائم شوشتری (استاد برجسته اخلاق و معارف الهی) با تیتر" علامه طباطبایی مرا به سعه ی بینش عرفانی دلالت کردند" تصویر روی جلد خود را مزین نموده است.
پرونده ماه این شماره با موضوع حاج آقا، آکتور سینما به بازنمایی روحانیت در سینما و تلویزیون می پردازد. طلبگی در مدرسه داستایوسکی، تیپ شناسی روحانیت در سینما و تلویزیون، این فقط یک لباس نیست، گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین فرخ فال مدیر حوزه های علمیه استان قم، و آثاری از آیت الله عبدالله جوادی آملی، حسن ممدوحی کرمانشاهی، علی اکبر رشاد و... از جمله مواردی است که در این شماره به آن ها اشاره شده است.

محصولات مرتبطمدیر مسئول
علی اکبر رشاد
استاد علی اکبر رشاد در اردیبهشت ماه سال 1335 هجری شمسی متولد گردید. وی تحصیل مراحل عالی فقه و فلسفه اسلامی را در نظر استادان برجسته حوزه های علمی اسلامی تهران و قم سپری کرد، و اکنون سالهاست به تحقیق و تدریس در زمینه فلسفه، منطق فهم دین، و فقه و اصول اشتغال دارد. علی اکبر رشاد سرپرست تدوین کتاب"دانشنامة امام علی علیه السّلام " است. کتاب مذکور، در دوره بیست و یکم انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،به عنوان کتاب سال برگزیده شد.   حجة الاسلام رشاد و در حال حاضر سمت …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!