فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 5
فصلنامه فرهنگ و اندیشه؛ پاییز 1396


تاریخ انتشار: 1396
شماره: 5
تعداد صفحات: 334
وزن(گرم): 506
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 5 دی 1396
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 5 دی 1396
کد : 61021
تعداد بازدید: 46
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی نشریه
در چند سالی که از فعالیت «ترجمان علوم انسانی» می گذرد، بسیاری از خوانندگان وب سایت ترجمان تمایل داشتند محتوای وب سایت مکتوب شود. بخشی از این نیاز با تأسیس انتشارات «ترجمان علوم انسانی» برطرف شد، اما همچنان تعداد زیادی از مطالب پُرمخاطب و ارزشمند سایت چاپ نشده باقی می ماند. بنابراین ترجمان تصمیم گرفته در پایان هر فصل و در قالب «فصلنامه» این مطالب را منتشر کند.

گزیده نشریه
پنجمین شماره ی فصلنامۀ ترجمان علوم انسانی با حمایت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد. این شماره علاوه بر ۱۰ مطلب جدید، شامل گزیده ای از بهترین مطالبی است که تابستان سال جاری در وب سایت ترجمان قرار گرفته اند.

پنجمین شمارۀ فصلنامه ی ترجمان سه بخش دارد: نوشتار، گفت وگو و بررسی کتاب. در بخش نوشتار ۲۱ مطلب می خوانید که ازجمله نویسندگان آن ها می توان به یان بروما، کریستین نف، استیون بورانی، آلن دوباتن، استوارت جفریز، و اورهان پاموک اشاره کرد. بخش گفت وگو شامل مصاحبه هایی با لویی آلتوسر، ست استیونز داویدوویتس، و تای تاشیرو است. در سومین بخش از فصلنامه بیش از ۳۰ کتاب جدید بررسی شده است و برشی هایی از کتاب های تازه منتشر شده آمده است.

۱۰ مطلب جدید این شماره بیش از ۸۰ صفحه ی فصلنامه را شامل می شود. جولیان یانگ، نویسنده ای که چند کتاب از او به فارسی ترجمه شده، طی نوشتاری فلسفه ی شوپنهاور را به طور اجمالی بررسی می کند. بررسی کتاب کافر و استاد از دیگر مطالب جدید است که، در آن، نویسنده سرچشمه های مدرنیته را در رفاقت آدام اسمیت و دیوید هیوم جست وجو می کند. در مطلب «آیا اعتراض فایده ای دارد» نویسنده ۵ کتاب درباره ی بزرگ ترین، و از قضا بی فایده ترین، اعتراض های معاصر را فهرست می کند.

محصولات مرتبط
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 4
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 4
تعداد صفحات: 360
شماره: 4

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 3
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 3
تعداد صفحات: 360
شماره: 3

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 2
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 2
تعداد صفحات: 504
شماره: 2

فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 1
فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 1
تعداد صفحات: 199
شماره: 1

فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 2
فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 2
تعداد صفحات: 211
شماره: 1

فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا شماره 19
فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا شماره 19
تعداد صفحات: 300
شماره: 19


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!