فراخوانی فراخوانی ...

ماهنامه فرهنگی - هنری نزدیک 1

ویژه نامه ماهنامه حلقه وصل

صاحب امتیاز : مجید کهنوجی

مدیر مسئول : صادق یزدانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
100,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده نشریه

این ویژه نامه به صورت مستقل منتشر می شود و فعلا زیر لوای ماهنامه حلقه وصل منتشر می شود، بیش از هر چیز به سینما و ادبیات پرداخته و سعی کرده در گرافیک خود حرف های جدیدی داشته باشد.

معرفی نشریه

بررسی استفاده جناح های سیاسی از سلبریتی ها در شماره اول «نزدیک» از موضوعات ویژه ای است که به آن پرداخته شده است.

پرونده ویژه شماره نخست این ماهنامه به بررسی تمایل روزافزون جناح های سیاسی به جذب هرچه بیشتر سلبریتی ها و داشتن ویترینی رنگارنگ تر از ستاره ها اختصاص دارد و رضا کیانیان نیز در گفتگویی به ارائه تحلیلی از الگو شدن سلبریتی ها در حوزه های مختلف پرداخته است.

پرونده بخش ادبیات این شماره به بهانه نزدیکی به ایام اربعین حسینی به بررسی روند تولید مقاتل جدید برای مخاطب عام پرداخته است و در گفتگو با یاسین حجازی نویسنده «کتاب آه» علل عدم جذابیت مقاتل قدیمی برای مخاطب عام و لزوم بازتولید مقاتل برای استفاده مخاطب جدید را بررسی کرده است.

در بخش سینما نیز به دلیل برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران در روزهای پایانی مهرماه، به این جشنواره و تاثیر آن بر جریان فیلم کوتاه ایران پرداخته شده است. همچنین پرونده ای برای آخرین مستند مایکل مور؛ «دیگه به کجا حمله کنیم؟» با رویکرد تحلیل نوع نگاه نقادانه او در شماره اول «نزدیک» منتشر شده است.

«نزدیک» همچنین در بخش ورکشاپ خود به گفتگو با احمد شاکری نویسنده رمان « انجمن مخفی» و سردبیر فصلنامه قلم، و همچنین در بخش بازخوانی خود به گفتگو با فرهاد جعفری نویسنده رمان « کافه پیانو» پرداخته است.
 • صاحب امتیاز
 • مدیر مسئول
 • تاریخ انتشار
  1396
 • شماره
  1
 • تعداد صفحات
  123
 • وزن(گرم)
  316
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  شنبه 23 دی 1396
 • کد
  61925
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط