فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انتشار «مجموعه مقالات بزرگداشت آیت الله حاج ملا علی کنی»تاریخ ثبت: دوشنبه 8 اسفند 1390
کد : 10303
تعداد بازدید: 751

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
مجموعه مقالات برگزیده همایش نکوداشت حاج ملاعلی کنی به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران منتشر شد.

به گزارش سازمان اوقاف و امور خیریه، آیت‌الله حاج ملاعلی کنی، یکی از علمای ایرانی بود که در راس جریان مقاومت ضد استعماری قرار داشت و با ایستادگی در مقابل این جریان در عهد ناصری و مقابله با امتیازنامه «رویتر» در تاریخ مبارزات استقلال‌طلبانه ایرانیان، نام نیکی از خود به یادگار گذاشت.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران، در راستای احیای قدرت تمدن اسلامی در قالب بررسی آرا، دیدگاه‌ها و مبارزات حافظان استقلال ایران، همایشی را با محور زندگانی و مبارزات آیت‌الله حاج ملاعلی کنی در دی‌ماه گذشته برگزار کردند و ‌اکنون مجموعه‌ای از مقالات برگزیده این همایش، در کتابی با عنوان «مجموعه مقالات بزرگداشت آیت‌الله حاج ملاعلی کنی» منتشر شده است.

«ملاعلی کنی، تولیت و مدیریت حوزه مروی» اثر رحمت تولایی، «مقابله آیت‌الله حاج ملاعلی کنی با تهاجم فرهنگی غرب» نوشته سعدالله غدیری‌، «بررسی نقش رابطه ملاعلی کنی و میرزاحسن‌خان سپهسالار» اثر فاطمه کریم‌پور و «سیره اقتصادی حاج ملاعلی کنی و پاسخی به غرض‌ورزی‌ها» نوشته علی شیرین برخی مقالات منتشر شده در این مجموعه‌اند.

مجموعه مقالات همایش نکوداشت حاج ملا‌علی کنی با شمارگان 2000 نسخه و 249 صفحه منتشر شده است.
لوح فشرده مرتبط
لوح فشرده نرم افزار تاریخ معاصر ایران لوح فشرده تاریخ معاصر ایران شامل موارد زیر می باشد: 1- کتابخانه تاریخ معاصر با 40 شماره فصلنامه تاریخ معاصر ایران 2- منوهای موضوعی تاریخ معاصر به همراه گالری عکس بالغ بر: 4000 تصویر، 2000 سند، 40 مصاحبه و 200 مقاله تاریخی این اثر برگزیده ی برترین اثر در بخش نرم افزارهای چندرسانه ای در دومین جشنواره رسانه های دیجیتال می باشد.

لوح فشرده نرم افزار چند رسانه ای سایه روشن زمانه: تاریخ معاصر ایران، از ابتدای شکل گیری مشروطه تا پیروزی انقلاب اسلامی تاریخ معاصر ایران از ابتدای شکل گیری نهضت مشروطه تا پیروزی انقلاب اسلامی به صورت سخنرانی و گفتگو با اساتید برجسته تاریخ معاصر این لوح فشرده، تاریخ را از ابتدای شکل گیری نهضت مشروطه تا پیروزی انقلاب اسلامی در سه برش و در سه برهه ی زمانی روایت می کند: 1. از مشروطه تا کودتای سوم اسفند 1299 2. از کودتای رضاخانی تا کودتای 28 مرداد 1332 3. از کودتای 28 مرداد تا پیروزی انقلاب اسلامی در این لوح فشرده علاوه بر این گفتارها، روزشماری کم نظیر از وقایع مهمی که در سال های میانی 1285 تا 1358 اتفاق افتاده است ارائه شده …


اخبار مرتبط
سیر مطالعاتی تاریخ معاصر : به طور معمول مشاهدات، بالاترین اولویت را در برقراری ارتباط با رخدادها و پدیده‌های اطرافمان دارد. اقوال منابع مورد اعتماد نیز در رده بعدی قرار می‌گیرند. همچنین دست‌یابی به روایت عناصر دخیل در حوادث می‌تواند در شکل‌دهی باورهای ما نسبت به آنچه در جریان آن نبوده‌ایم مؤثر واقع شود. نسل جوان دانشجوی امروز از یکسو خود شاهد تحولات اخیر کشورمان نبوده و از دیگر سو منابع مورد وثوق او - که منطقی‌ترین آن دانشجویان دوره قبل او بحساب می‌آیند - نتوانستند تجربیات و مشاهدات خود را به صورت تشکیلاتی به این …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!