loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بوی خون، بوی دود: اسرائیل، غده سرطانی

پاتوق کتاب فردا کتاب هایی با موضوع اسرائیل، آمریکا، فلسطین، سوریه، لبنان و جهان اسلام، برای آگاهی و مبارزه با ظلم و شناخت اسرائیل و مقاومت فلسطین به شما پیشنهاد می‌کند و وظیفه خود می داند که بخشی از سود حاصل از فروش این بسته کتاب را برای کمک به مردم مبارز و مقاوم فلسطین بپردازد.
به امید دادخواهی بزرگ بشری در برابر ظلم و جور در همه جای عالم.

پنجشنبه 27 مهر 1402

بوی دود جایش را به بوی خون داده! همان نقطه ای که لحظه ای پیش زن ها و بچه ها مجروح و خونین روی تخت درد میکشدند. در همان نقطه حالا بوی دود و سوختگی به تن آدم های زنده چسبیده است. 

چند لحظه پیش کودکی مجروح از تن خسته و دردمند مادرش شیر خورده و با اثر آرام بخش ها و با ملافه ای از باند پیچی بدنش به خواب رفته. چ خوب که خواب است در این لحظه! کجا نشسته اند سازمان های صلح دوست بین الملل؟ چرا از خواب همیشگی و مرخص شدن ابدیِ هزار و چندی مجروح بیمارستان غزه نمی گویند؟ 

لحظه بمب باران بیمارستان غزه لحظه رو شدن چهره کثیف صهیونیست برای آدم های در خواب مانده است! برای غفلت از این ظلم بزرگ و برای ساکت ماندن از این دادخواهی عظیم فقط باید انسان نباشی! بی تفاوتی از هیاهو های جنجالی دنیا شاید یک متود روشنفکری باشد؛ ولی نادیده گرفتن خون هزار انسان بی گناه، خسته، مجروحی که هیچ توانی برای فرار و پناه گرفتن در برابر بمباران موشک های خشن و آهنین نداشتند، جز حیوانیت هیچ چیز نیست. 

پاتوق کتاب فردا برای بیداری انسانی و برای دادخواهی این ظلم بزرگ و نابودی هرچه زودتر صهیونیست به سراغ فکر انسان ها رفته است. به سراغ خط مقدم ذهن انسان ها، یعنی جنگ روایت ها رفته است. هر یک نفر که سنگی بر هیمنه توخالی و پوچ اسرائیل و آمریکا بزند به زودی نابودی ظلم و ظهور حق را شاهدیم. پاتوق کتاب فردا کتابهایی با موضوع اسرائیل، آمریکا، فلسطین، سوریه، لبنان و جهان اسلام، برای آگاهی و مبارزه با ظلم و شناخت اسرائیل و مقاومت فلسطین به شما پیشنهاد می‌کند و وظیفه خود می داند که بخشی از سود حاصل از فروش این بسته کتاب را برای کمک به مردم مبارز و مقاوم فلسطین بپردازد. به امید دادخواهی بزرگ بشری در برابر ظلم و جور در همه جای عالم.

برای مشاهده و خرید کتاب ها، اینجا را کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط