فراخوانی فراخوانی ...

«آموزش فلسفه» برترین کتاب آموزشی نمایشگاه سارایوو

شنبه 7 اردیبهشت 1392

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سارایوو در حالی به کار خود پایان داد که گواهینامه برترین کتاب آموزشی به «آموزش فلسفه»، تألیف آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی تعلق گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آثار آیت‌الله مصباح یزدی‌، ترجمه جلد اول از کتاب «آموزش فلسفه» در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سارایوو که طی روزهای گذشته برگزار شد، به عنوان برترین کتاب آموزشی در سطح عالی (دانشگاهی) انتخاب شد.

این اثر که پیش از این در برخی از مراکز علمی به صورت جزوه مورد استفاده قرار می‌گرفت، اکنون به صورت کتابی در 431 صفحه با قطع وزیری و جلد گالینگور در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ترجمه جلد اول از کتاب «آموزش فلسفه» به زبان بوسنیایی که چندی پیش رونمایی شد، توسط «آرمین حادرویچ» صورت گرفته و با همت مشترک بنیاد ملاصدرا، بنیاد میراث معنویت و پژوهشگاه جامعة المصطفی العالمیة(ص) به زیور طبع آراسته شده است.

بر اساس این گزارش، تا کنون چندین عنوان از آثار آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی به زبان بوسنیایی منتشر شده و یا در دست انتشار است که از جمله آن‌ها می‌توان به کتاب‌های «ره توشه»، «خودشناسی برای خودسازی»، «آموزش عقاید»، «فلسفه اسلامی»، «در جستجوی عرفان اسلامی»، «نظریه سیاسی اسلام» و ... اشاره کرد.

 

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط