فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سامانه جدید پاتوق کتاب فردا، راه اندازی شدانتشارات مرتبط با اخبار: کتاب فردا
تاریخ ثبت: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393
تاریخ ویرایش: شنبه 17 خرداد 1393
کد : 16527
تعداد بازدید: 261

متن خبر


امکانات جدید و متفاوتی نسبت به نسخه قبلی سامانه رونمایی شده است که برای استفاده حرفه ای کتابخوان ها و علاقه مندان به فضای حرفه ای کتاب انقلاب اسلامی مناسب خواهد بود. امکاناتی مانند صفحه شناسنامه شخصی کاربران برای پیگیری کتاب های خوانده شده، مورد علاقه و خریداری شده، صفحه مناسبت های روزانه که با توجه به مناسبت های جاری، کتاب های مناسب را در اختیار علاقه مندان می کند؛ راه اندازی سامانه خبرنامه «من و کتاب» که هر هفته با توجه به مناسبت ها و تازه های نشر، گلچینی از کتاب های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را در صندوق پستی مخاطبان معرفی می کند؛ سیرهای مطالعاتی که برای مطالعه گروهی کتاب مناسب خواهد بود و ...

تیم فنی مؤسسه کتاب فردا، در نظر دارد در مرحله بعد جامعه مجازی کتابخوان ها؛ تارلاهای گفتگوی کتاب؛ سیستم خرید و فروش کتاب دست دوم؛ نسخه موبایل سامانه و چند امکان جدید را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این سامانه در مرحله آزمایشیست که به مرور زمان جزئیات آن اصلاح خواهد شد.

پاتوق کتاب از سال 1385 فعالیت خود را برای توزیع محصولات فرهنگی به مخاطبان و علاقه مندان آغاز کرد، و اکنون توانسته است به عنوان مرجعی برای معرفی و خرید محصولات فرهنگی، که عموماً کتاب را شامل می شود، تبدیل شود. پاتوق کتاب برای برطرف کردن مشکلاتی در عرصه فرهنگی انقلاب اسلامی کار خود را آغاز کرده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی سامانه پاتوق کتاب در BookRoom.ir به شماره تماس 02537746992  و یا پست الکترونیک  info@BookRoom.irدر ارتباط باشید.


اخبار مرتبط
آخرین کتابهای موسسه و انتشارات کتاب فردا : چهار شماره از مجموعه کتاب های فرهنگ پایداری تألیفی از استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مهدی بهداروند در زمستان سال 1390 منتشر گردید. مجموعه فرهنگ پایداری در چهار جلد با نام های "ایستگاه آسمان" ، "تاکوچه های آسمان" " شب های بی ستاره" و " دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس و آفت های تهدید کننده آن" به شرح ذیل به چاپ رسیده است. 1) کتاب دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس با دقت و تاملی نوین در آثار و برکات جنگ و دفاع مقدس، آفات تهدید کننده آن را ارزیابی می نماید. این کتاب در سه سطح توسعه، کلان و خرد به بررسی …


توافقی در جهت گسترش فرهنگ مطالعه : طرح کاهش 40 درصدی هزینه ارسال محصولات پاتوق کتاب فردا با همکاری و مساعدت پست جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه دارد.


معرفی کتاب های پیشنهادی در کانال رسمی بیسفون : پاتوق کتاب فردا با توجه به مناسبت های مختلف و همچنین کتاب های تازه چاپ شده اقدام به گزینش بهترین آثار و معرفی آن ها در کانال رسمی خود در بیسفون می نماید.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!