فراخوانی فراخوانی ...

بیانات آیت الله وحید خراسانی با محوریت امام حسین(ع) منتشر شد.

نسخه چاپیارسال به دوستان در کتاب «مصباح الهدی»

کتاب «مصباح الهدی» برگرفته از بیانات حضرت آیت الله وحید خراسانی از سوی نشر مدرسه الامام باقرالعلوم(ع) منتشر و روانه بازار نشر شد.

شنبه 29 آذر 1393

کتاب «مصباح الهدی» مجموعه ای از بیست و هفت مجلس درس برای طلاب، مدرسین و اهالی علم و فضل حوزه علمیه با محوریت امام حسین (ع) و معارف حول وجود مبارک آن حضرت، می باشد.

بیانات آیت الله وحید خراسانی (دام ظله) همگی برگرفته از قرآن و حدیث بوده و استنباط های ایشان از این معارف خواننده را از سطح کلمات و واژگان فراتر برده و ارتباط بین ثقلین را با نوری برگرفته از عرفان معصومین علیهم السلام ایجاد می کند.

عناوین مطالب کتاب برگرفته از یکی از موضوعاتی بوده که در آن مجلس آمده است که عبارتند از «لرزیدن اظله عرش و گریه جمیع خلایق»، «عینیت حقیقت محمدیه (ص) و حقیقت حسینیه(ع)»، «تربت امام حسین(ع)»، «شناخت عاشورا»، «دوازده مرتبه معرفت و توحید»، «درجه مختص به اباعبدالله الحسین(ع)»، «اکسیر وجود امام حسین(ع)»، «علم امام حسین (ع) عین علم پیامبر (ص)»، «توحید و نبوت و امامت مرهون خون سیدالشهدا (ع)»، «آبیاری درخت معرفت و عبادت با خون امام حسین(ع)»، «اشراق آفتاب اباعبدالله الحسین (ع)»،  «شعائر حسینیه»، «وظیفه مبلغان، طلب اصلاح است»، «مصباح هدایت و کشتی نجات»، «دهه اربعین و چهار مرکز عالم وجود»، «زیارت امام حسین(ع)»، «زیارت خدا»، «ختم قضیه مباهله به نفس سیدالشهدا (ع)»، «اهل بیت (ع) سبیل اعظم پروردگار»، «منزلت قمر بنی هاشم (ع) در مقام عنداللهی»، «کربلا عرش خدا»، «جراحت پلک دیده از اشک بر سیدالشهدا (ع)»، «احیا نفوس بشر»، «اشک بر مصیبت سیدالشهدا (ع)»، «بذل خون دل»، «پناه فطروس ملک»، «سلام خدا بر قمر بنی هاشم (ع)»، «اصحاب امام حسین (ع) ربانیون» و «خاصان خدا»، تمامی احادیث و آیاتی که در بیانات معظم له بوده در پاورقی کتاب و پی نوشت ها به صورت کامل با متن عربی و ترجمه ذکر شده است و به بیانی دیگر می توان گفت این کتاب مجموعه ای از آیات و روایات و توضیحات آنها درباره امام حسین (ع) و معارف ربانی با محوریت آن حضرت است.

بر اساس این گزارش، انتشارات «مدرسه الامام باقرالعلوم(ع)» کتاب «مصباح الهدی» برگرفته از بیانات حضرت آیت الله وحید خراسانی (دام ظله) را در 560 صفحه  منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط