فراخوانی فراخوانی ...

احد ده بزرگی درباره امامزاده های شیراز سرود.

با نام «سومین حرم اهل بیت(ع) امامزاده های شیراز»

احد ده بزرگی از تالیف «سومین حرم اهل بیت(ع) امامزاده های شیراز» خبرداد و گفت: این کتاب مجموعه ای در قالب نظم و نثر است که با همکاری عبدالرضا لطف الهی آماده چاپ شده است.

شنبه 29 آذر 1393

احد ده بزرگی در گفت وگویی، از تدوین و آماده سازی کتابی پیرامون امامزادگان شیراز خبر داد و اظهار داشت: مجموعه ای در قالب نظم و نثر با همکاری عبدالرضا لطف الهی آماده شده است.

وی در توضیح بیشتر عنوان داشت: «سومین حرم اهل بین(ع) امامزاده های شیراز» نام این مجموعه است که در بردارنده قطعات ادبی پیش از آغاز اشعار از آقای لطف الهی بوده و پس از آن شعرها درج شده است.

ده بزرگی متذکر شد: کارهای مربوط به این مجموعه به اتمام رسیده و برای گذران مرحله چاپ به انتشارات رفته است.

وی ادامه داد: «سومین حرم اهل بین(ع) امامزاده های شیراز» 106 امامزاده از زن و مرد را شامل می شود که برای هر یک قطعاتی سروده شده است.

از «احد ده بزرگی» تاکنون مرثیه ها، شعرها و نوحه هایی در رثای چهارده معصوم عرضه شده و در قالب کتاب هایی چون «سروه های عاشورا»، «رباعیات عاشورا»، «آرزوی کربلا» و «طوفان خطبه ها» که برگردان خطبه های عاشورا است، به چاپ رسیده است. در شعر درست مثل من در کتاب می خوانیم: «خیمه زده به دشت شب، ماه درست مثل من باز شکسته آینه، اه درست مثل من گاه شکسته بغض من، آه درست مثل ابر ابر به خود گریسته، گاه درست مثل من کاهش کوه کاه را در نفس صبا ببین همره باد می رود، کاه درست مثل من...» نشر تکا کتاب «لبخند صبح» را در 164 صفحه و شمارگان 5هزار نسخه با قیمت1650 تومان منتشر کرده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط