فراخوانی فراخوانی ...

کمپین عاشقان محمد(ص) به جمع شاعران رسید عکس

شاعران، نویسندگان و هنرمندان کشورمان در پی توهین رسانۀ فرانسوی به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اوج‎گیری کینه‎ورزی‎های دشمنان دین و اخلاق به ساحت این پیامبر بزرگوار به «کمپین عشاق محمد» پیوستند.

پنج‌شنبه 9 بهمن 1393

در پی توهین رسانۀ فرانسوی به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اوج‎گیری کینه‎ورزی‎های دشمنان دین و اخلاق به ساحت این پیامبر بزرگوار «کمپین عشاق محمد» با هدف اعلام حمایت و جانبازی از طریقت و شریعت محمدی در ایران به‎راه افتاد و شاعران و نویسندگان و هنرمندان کشورمان هم بلافاصله به این جمع پیوستند.

تصاویر تعدادی از شاعران، نویسندگان و هنرمندان ایرانیِ عاشق حضرت محمد(ص) را می بینید. در مجموعه اول حسین اسرافیلی، محمدکاظم مزینانی، ناصر فیض، علیرضا قزوه، محمدرضا سنگری، فاضل نظری، علی داودی، ساسان ناطق، مهدی مظفری‎ساوجی، محمدسرور رجایی، امیر مرزبان و محمود حبیبی‎کسبی برای اعلام حمایت رسانه‎ای از نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) با این تصویر نمادین عکس یادگاری گرفته‎اند.

در تصاویر مجموعه دوم می توانید عکس شاعرانی چون اسماعیل امینی، سعید بیابانکی، علی‎محمد مودب، محمدحسین نعمتی، قاسم صرافان، علیرضا رجبعلی‎زاده، سمانه عابدینی، حسن خسروی وقار، سیدعلی لواسانی، محمدامین اکبری، امیرعلی سلیمانی، جواد شیخ‎الاسلامی، میثم داودی، پیمان طالبی و ... را با با شعار عشق به پیامبر اکرم(ص) ببینید.

موسسه شهرستان ادب اقدام به انتشار عکس این شاعران و نویسندگان کرده است و شما برای مشاهده عکس تک تک هر یک از این افراد می توانید به نشانی های عاشقان محمد در محلۀ ادبیات، کوچۀ اول و عاشقان محمد در محلۀ ادبیات، کوچۀ دوم مراجعه کنید.

همچنین سایت این موسسه فرهنگی و هنری پرونده ویژه ای برای عشاق محمد(ص) در بین شاعران و نویسندگان راه اندازی کرده است و این صفحه با مطالب و اشعاری در وصف پیامبر اکرم (ص) و اخبار حمایت های فرهنگی و هنری در این باره به روز می شود که می توانید این پرونده را هم با مراجعه به این آدرس پیگیری کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط