فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کودکان و نوجوانان داور هشتمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان شدندآدرس منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ ثبت: شنبه 5 دی 1394
کد : 38052
تعداد بازدید: 24

برچسب:
1. خبر
2. گزارش
خلاصه خبر
در هشتمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان کتاب ها توسط کودکان و نوجوانان داوری و انتخاب می شـوند.

متن خبر

حمیدرضا شاه آبادی، دبیر علمی هشتمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان در این باره گفت: امسال قرار است بخش ویژه ای در این جشنواره داشته باشیم و آن معرفی کتاب از نگاه مخاطب است.
وی تصریح کرد: کتاب هایی که امتیاز ورود به کمیته جوایز را کسب کنند توسط کودکان و نوجوانان طی یک مرحله داوری، بررسی و انتخاب می شود.
وی در مورد انتخاب کودکان و نوجوانان برای داوری توضیح داد: این گروه از میان کودکان و نوجوانانی که به مطالعه علاقمند هستند و در کتابخانه های عمومی سابقه فعالیت داشته و چهره شاخصی از خود نشان داده اند انتخاب شده اند.
شاه آبادی هدف از این طرح را اظهارنظر بی واسطه مخاطبین درباره کتاب های تولیدی اعلام کرد و افزود از این طریق تلاش می کنیم نظرات مخاطبان درباره کتاب ها را هـرچه دقیق تر و فارغ از ملاحظات بدست آوریم.
دبیر علمی هشتمین دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان اظهار داشت: دو گروه داوری کودک و نوجوان به انتخاب کتاب ها در سه بخش شعـر، داستان و علمی و آموزشـی می پردازند و در هر بخش سه کتاب برتر، برگزیده و قابل تقدیر را انتخاب می نمایند که از ناشران کتاب ها تقدیر خواهد شد.
هشتمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان که توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به طور دوسالانه برگزار می شود، اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط
افتتاح جشنواره و نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان با حضور بیش از 40 ناشر تخصصی : نمایشگاه و جشنواره کتاب کودک و نوجوان ایران در مراسمی با حضور بچه ها و خانواده ها، از امروز (شنبه 18 بهمن ماه) برای یک هفته به میزبانی کانون پرورش فکری در تهران آغاز شد.


برگزاری هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فراخوان هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان را که همزمان با هفته کتاب برگزار می شود، منتشر کرد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!