فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مجموعه «داستان های دوستی» برای کودکان منتشر شدآدرس منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ ثبت: یکشنبه 27 دی 1394
کد : 39460
تعداد بازدید: 150

خلاصه خبر
مجموعه «داستان های دوستی» برای کودکان به قلم سید محمد مهاجرانی از سوی انتشارات قدیانی منتشر شد.

متن خبر

مجموعه 10 جلدی کتاب های «داستان های دوستی» برای کودکان نوشته سید محمد مهاجرانی از سوی موسسه انتشارات قدیانی راهی بازار کتاب شد.
سمیه علیپور، ماهنی تذهیبی، مهدیه صفایی نیا، وانا نبی پور و آمنه اربابون تصویرگران این مجموعه هستند.
وقتی کودکان در فضایی بیرون از جمع خانواده خود، مانند اقوام و خویشاوندان، دوستان و همسایه ها، همکلاسی و ... حضور پیدا می کنند با تربیت ها و برخوردهای گوناگونی روبرو می شوند که به سبب آن تفاوت ها و تعارض هایی پیش می آید که باید آن ها را حل کرده و برطرف کنند و از آن ها بهره ببرند برای بهتر شدن شرایط و روابط اجتماعی شان.
سید محمد مهاجرانی، در این مجموعه توانسته با زبانی ساده و روان با بهره گیری از زبان و ادبیات ساده کودکان ساده ترین و البته مهم ترین اصول انسانی را به آنها آموخته و به کمک عامل قدرتمندی در رساندن مفاهیم، به نام داستان، در این راه موفق عمل کند.
این مجموعه با عناوین: همیشه مثل تو، خرس عروسکی، طناب های قرمز، موهای طلایی، سیب سرخ، اشرف خانم، بچه های زنگ، گروه شبنم، کلاس بی ستاره و نوبت نان تألیف شده است.

در بخشی از جلد 3 این مجموعه آمده:
«... آقای کرم پور، معلم پرورشی مدرسه، توی راهرو بود. صدای خنده بچه ها را شنید. نگاهش به طناب های قرمز افتاد. بچه های گروه نیش، پشت سر سامان و فرهاد می آمدند و بلندتر از همه می خندیدند. آقای کرم پور نفس عمیقی کشید: احتمالاً کار خودشونه ...»
مجموعه کتاب های «داستان های دوستی» برای کودکان نوشته سید محمد مهاجرانی در شمارگان 1650 نسخه به قیمت هر جلد 3500 تومان روانه بازار کتاب شده است.


اخبار مرتبط
50 عنوان کتاب کودک توسط انتشارت زائر به چاپ رسید : مدیر انتشارات زائر قم با اشاره به فعالیت این انتشارات در حوزه کتاب کودک گفت: چاپ ۷۹ عنوان کتاب را در رده سنی کودک در برنامه کاری خود قرار داده ایم که تا کنون ۵۰ عنوان از آنها به چاپ رسیده است و با توجه به استقبال مردمی برخی از این کتاب ها به چاپ دهم رسیده اند.


انتشار کتاب کودک در آمریکای لاتین در پاسخ به توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) : کتاب کودکانه «دوست من عنکبوت» نوشته بابک صابری و با تصویرگری حسن عامه کن به زودی از سوی گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان فانوس دریایی به زبان اسپانیایی و پرتغالی منتشر می شود.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!