فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

«لحظه های انقلاب» محمود گلابدره ای دوباره خواندنی شدآدرس منبع: خبرگزاری فارس
افراد مرتبط با خبر: سید محمود گلابدره ای
انتشارات مرتبط با اخبار: دفتر نشر معارف
تاریخ ثبت: یکشنبه 11 بهمن 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 24 فروردین 1395
کد : 39867
تعداد بازدید: 898

برچسب:
1. چاپ جدید
خلاصه خبر
کتاب «لحظه های انقلاب» اثر مرحوم محمود گلابدره ای پس از تعطیلی انتشارات «عصر داستان» از سوی دفتر نشر معارف با کاهش قیمت ویژه بمناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی منتشر شد.

متن خبر

کتاب «لحظه های انقلاب» به شکل گزارش نویسی نوشته شده است و به معنای واقعی تلفیقی از روایت و قصه نویسی دارد و نکته قوی که در این کتاب مشاهده می شود نزدیک بودن به واقعیات است. این کتاب مستند گونه ای است از لحظه های اسطوره ای انقلاب مردم ایران که نویسنده با تمام گوشت و خون و عصب خود شخصا آزموده است.

نویسنده سعی کرده با حفظ امانت و صداقت، تا آنجا که خود ناظر عینی حوادث بوده وقایع انقلاب را نقل کند. گلابدره ای با «لحظه های انقلاب» انقلابی گری یک نویسنده را در نقش خودش تبیین می کند. نوشتن در گرماگرم حرکت اجتماعی بزرگ مردم و همگام بودن با این حرکت بزرگ پیشنهاد گلابدره ای به جامعهء نویسندگان ایرانی است که در آن مقطع از ملت عقب افتاده بودند. داستان نویسان در آن مقطع بسیار از ملت عقب افتاده بوده اند و گرچه عمده شاعران نیز چنین وضعی داشته اند اما حضور انقلابی چند شاعر در این اثر دیده می شود و نویسنده نیز بارها ابیاتی از شاعران مختلف را برای بیان مضمون مورد نظرش استخدام می کند.

کتاب «لحظه های انقلاب» از سوی دفتر نشر معارف با قیمت 7 هزار تومان راهی بازار کتاب شده است.افراد مرتبط با خبر

اخبار مرتبط
استقبال از «لحظه‌های انقلاب» : کتاب "لحظه‌های انقلاب" نوشته محمود گلابدره‌ای، در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه انتشارات کیهان در هفته‌های اخیر قرار گرفته است. گلابدره‌یی نگارش "لحظه‌های انقلاب" را در اواخر سال 1359 به اتمام رساند. این اثر تاکنون 3 چاپ را توسط ناشران مختلف پشت سرگذاشته و چاپ چهارم آن توسط انتشارات کیهان، در دسترس قرار گرفته است. وقایع روزهای پایانی حکومت شاه خائن در این کتاب با نثری داستانی، توصیف شده‌اند و محمود گلابدره‌یی مشاهدات خود از مبارزات مردمی را در قالب 38 روایت به تصویر کشیده است. کتاب …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!