فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب های پنجمین پویش مطالعاتی «روشنا» را بشناسیدآدرس منبع: خبرگزاری فارس
انتشارات مرتبط با اخبار: دفتر نشر معارف
تاریخ ثبت: یکشنبه 25 بهمن 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 10 مرداد 1395
کد : 40074
تعداد بازدید: 1919

خلاصه خبر
کتاب های «ملاقات در شب آفتابی»، «شهر ضرب المثل ها» «گام های سلوک» به عنوان کتاب های پنجمین دوره پویش مطالعاتی «روشنا» انتخاب شده است.

متن خبر
«ملاقات در شب آفتابی» رمانی به قلم علی موذنی حاوی خاطرات بازنویسی شده ای از ایثارگران دفاع مقدس است که با امضای کریم صفایی نوشته شده است.
این رمان کوتاه سه بخشی از خاطرات چند ایثارگر دفاع مقدس است. پرداخت خوب داستان که فرایند تهیه خاطرات تا یافتن چند نفر از ایثارگران و رساندن آنها به یکدیگر را در بردارد، فراز و فرودهای متعددی دارد که در قالب پیاده کردن نوار خاطرات جانبازان پی گیری می شود. این کتاب را انتشارات قدیانی راهی بازار کتاب کرده است.
«شهر ضرب المثل ها» نوشته حجت الاسلام غلامرضا حیدری ابهری است. ضرب المثل های شیرین ایرانی، مالامال از درس های زندگی ساز و پندهای حکمت آموز است. همه کسانی که دستی در تعلیم و تربیت دارند، باید قدر این ثروت را بدانند و از لطافت لفظی و معنوی آن، برای تلطیف دل ها و تربیت جان ها بهره گیرند.
بی تردید آشنا کردن کودکان با ضرب المثل ها، علاوه بر افزایش اندوخته های ادبی آنان، به رشد اخلاق و معنویت در آنها نیز مدد خواهد رساند و زندگی بهتری را برای آنان رقم خواهد زد. این کتاب راه آشنایی کودکان عزیز ایرانی را با ضرب المثل ها هموار کرده و آلبومی از شیرین ترین لطایف ادبی را در اختیار آنان قرار داده است. این کتاب را انتشارات «بوستان فدک» منتشر کرده است.
«گام های سلوک» اثر حسن قدوسی زاده نیز دیگر کتابی است که در این پویش به مخاطبان معرفی شده است. این کتاب دستورالعمل هایی در زمینه سیر و سلوک و خودسازی است. در این نوشتار سعی شده است جهت استفاده جوانان به ویژه قشر دانشجو چهل دستور و توصیه اخلاقی برای تهذیب نفس و راهیابی به درجات کمال انسانی ارایه گردد. این کتاب از سوی دفتر نشر معارف منتشر و راهی بازار کتاب شده است.
چهارمین دوره پویش «مطالعاتی روشنا» با محوریت رمان «نامیرا» اثر صادق کرمیار برگزار شد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و بیش از 120 هزار نسخه از آن در این پویش به فروش رسید.
نظرات
Ali:
1394/11/25
سایت بسیار پر محتوایی دارید
از مدیریت سایت هم تشکر میکنم بخاطر مطالب داغ
سایت شما در آینده یکی از مطرح ترین سایت های کشور خواهد بود
خوشحالیم که با گروه شما آشناشدیم.
طراحی سایت هم خیلی عالیه


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!