فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فصلنامه «جامعه پژوهی» منتشر می شودتاریخ ثبت: چهارشنبه 20 آبان 1388
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 20 آبان 1388
کد : 4823
تعداد بازدید: 1029

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی فصلنامه علمی ـ پژوهشی «جامعه‌پژوهی» را منتشر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی با هدف زمینه‌سازی برای نشر تأملات ‌نظری و تلاش روشمند با اهدافی نظیر مفهوم‌سازی، الگو‌پردازی، نظریه‌سازی، نظریه‌پردازی، آینده‌نگری، تبیین تحلیل و نقد و مقایسه تحولات اجتماعی ـ سیاسی ایران با دغدغة تبیین و تشریح و دفاع خلاقانه و هوشمندانه از انقلاب و نظام، اقدام به انتشار فصلنامه علمی ـ پژوهشی «جامعه‌پژوهی» می‌کند.

مدیر مسؤل این نشریه حجت‌الاسلام علی اکبر رشاد و سردبیر آن دکتر منوچهر محمدی است.

اولین جلسه هیئت تحریریه این فصلنامه با حضور آقایان حمید مولانا، منوچهر محمدی، مرتضی فرهادی، جلال الدین مدنی، رضا داوری، محمد حسین پناهی، فرامرز رفیع پور، اصغر افتخاری، محمد حسن شیخ الاسلامی، احمد صادقی واسعی و علی ذوعلم روز سه‏شنبه 19 آبانماه در محل پژوهشگاه برگزار می‌شود.
اخبار مرتبط
دوفصلنامه الاهیات اجتماعی متولد شد : نخستین شماره دوفصلنامه تخصصی ـ پژوهشی الاهیات اجتماعی از سوی موسسه شیعه شناسی منتشر شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، دوفصلنامه الاهیات اجتماعی با هفت مقاله برگزیده منتشر شده است. «الاهیات اجتماعی شیعه» مقاله ای است که از سوی مدیر مسؤول این دوفصلنامه به رشته تحریر در آمده و در آن به توضیح و تفسیر الاهیات اجتماعی از منظر شیعه می پردازد. نویسنده در این مقاله، الاهیات اجتماعی را آن بخش از دانش الاهیات دانسته که به حیات اجتماعی انسان و عوارض و لوازم و تبعات آن حیات، همچون حکومت، تجارت، تعلیم …


شماره جدید فصلنامه علوم انسانی اسلامی صدرا منتشر شد. : شماره یازده و دوازدهم فصلنامه تخصصی مجله علوم انسانی اسلامی صدرا با پرونده تمدن سازی نوین اسلامی و مناظره علی پایا و حسین سوزنچی منتشر شد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!