فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ارمیا بیست گرفتافراد مرتبط با خبر: رضا امیرخانی
تاریخ ثبت: چهارشنبه 7 بهمن 1388
کد : 5516
تعداد بازدید: 828

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
رمان "ارمیا" نخستین اثر رضا امیرخانی به چاپ بیستم رسید.

به گزارش مهر، "ارمیا" اولین کتاب امیرخانی است که در سال 1372 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد و در حال حاضر با گذشت 16 سال از چاپ نخست به زودی ازسوی همین ناشر چاپ بیستم آن منتشر می شود.

نام کتاب از شخصیت اصلی آن وام گرفته شده؛ پسری که سال‌های پایانی جنگ ایران و عراق را در جبهه گذرانده و پس از قبول قطعنامه به تهران بازگشته است تا زندگی را ادامه دهد. نحوه زندگی اجتماعی پس از جنگ برای او که سال‌ها در شرایط متفاوتی زندگی کرده، بسیار دشوار است. به همین دلیل تصمیم می‌گیرد از تهران به شمال کشور سفر کند تا در تنهایی به مسائلی که در این مدت با آن‌ها دست به گریبان بوده بیندیشد.

این کتاب جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. تقدیر ویژه دومین دوره کتاب سال دفاع مقدس و تقدیر در نخستین دوره جشنواره فرهنگی ـ هنری مهر از جمله این جوایز است. "ارمیا" جایزه برتر بیست سال داستان‌نویسی ادبیات دفاع مقدس را نیز به دست آورده است.

این کتاب در شمارگان 2500 نسخه در قطع رقعی منتشر خواهد شد.

افراد مرتبط با خبر

اخبار مرتبط
حضور امیرخانی در پاتوق کتاب : در سومین روز نمایشگاه کتاب، رضا امیرخانی، نویسنده و رئیس سابق انجمن قلم ایران، در سلسله نشست های روزانه پاتوق کتاب دفتر مطالعات و توسعه کتابخوانی دفتر نشر معارف حضور یافت. رضا امیرخانی با تجدید چاپ آثارش در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد. امیرخانی که همچنان به نگارش مقاله‌ای درباره‌ی مدیریت نفتی در جمهوری اسلامی ایران مشغول است، از تجدید چاپ و عرضه‌ی برخی آثارش در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد. به گفته‌ی او، کتاب‌ «سرلوحه‌ها» تازه‌ترین اثر منتشرشده‌اش که از …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!