فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

چاپ دوم «خواب باران» در کتابفروشی هاآدرس منبع: خبرگزاری فارس
افراد مرتبط با خبر: وجیهه سامانی
انتشارات مرتبط با اخبار: کتابستان معرفت
تاریخ ثبت: دوشنبه 18 دی 1396
کد : 61768
تعداد بازدید: 17

برچسب:
1. چاپ جدید
خلاصه خبر
رمان «خواب باران» اثر وجیهه سامانی از سوی نشر کتابستان معرفت به چاپ دوم رسید.

متن خبر

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «خواب باران» اثر وجیهه علی اکبری سامانی از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ دوم رسید.

«خواب باران» قصه دختری است که با مشکلات بسیار و با حمایت های مادرش وارد دانشگاه می شود اما پدرش او را معتاد می کند. در این بین او امیر عشقی در می گیرد ولی اعتیاد او مانع می شود که بتوانند با هم ازدواج کنند چرا که پسر از اساس از این قضیه بی خبر است. این موضوع سبب می شود تا دختر وارد ماجرایی شود که به دست قدرت الهی در امور پی ببرد.

رمان «خواب باران» را اثری اجتماعی با درونمایه دینی باید دانست که سامانی در آن به قضا و قدر الهی نیز اشاراتی دارد و خواننده در کنار خوانددن ماجراهای داستان وارد فضای فکری نیز می شود.

چاپ اول این اثر که در روزهای نمایشگاه کتاب تهران وراد بازار کتاب شده بود، اکنون در توانسته به چاپ دوم برسد. این رمان که آن را باید اثری اجتماعی خطاب کرد می تواند مخاطب نوجوان را نیز با خود درگیر کند.

چاپ دوم رمان «خواب باران» اثر وجیهه علی اکبری سامانی در یک هزار و صد نسخه با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان از سوی نشر کتابستان معرفت روانه بازار کتاب شده است.


کتب مرتبط

افراد مرتبط با خبرنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!