فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

برگزاری اولین نشست تخصصی «فلسفه هنر اسلامی»افراد مرتبط با خبر: عبدالحسین خسروپناه
تاریخ ثبت: چهارشنبه 19 خرداد 1389
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 19 خرداد 1389
کد : 6485
تعداد بازدید: 1342

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
اولین نشست تخصصی «فلسفه هنر اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه و چهره‌های شاخص هنر کشور به همت گروه فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در تالار معرفت این پژوهشگاه برگزار می‌شود.

کامبیز اسدی، عضو روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)، با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این نشست یک روزه، چهره‌های شاخص هنر کشور از جمله آیدین آغداشلو، بلخاری، ضیمران و بنی اردلان به بحث و تبادل‌نظر و همچنین ارائه مقاله در زمینه فلسفه هنر اسلامی خواهند پرداخت.

وی در بیان برنامه‌های این نشست تصریح کرد: در این نشست تخصصی که دبیری علمی آن بر عهده حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه است، بنی اردلان با موضوع «رابطه هنر اسلامی ـ ایرانی با سینما» ، آیدین آغداشلو با موضوع «هنر اسلامی در ادوار مختلف» ، بلخاری با موضوع «رابطه اسلام و هنر» و ضیمران با موضوع «چیستی فلسفه هنر از منظر غربی» به ارائه مقاله و ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

عضو روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی خاطرنشان کرد: این نشست صبح روز پنج‌شنبه، 20 خردادماه سال جاری از ساعت 10 تا 13 با حضور علاقه‌مندان، در تالار جلسات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دفتر قم برگزار می‌شود.

کتب مرتبط

افراد مرتبط با خبر

اخبار مرتبط
داشتن هنر اسلامی نیازمند بررسی چرایی و فلسفه هنر است : آیت الله مصباح یزدی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی و هنری در کشور گفت: داشتن هنر اسلامی نیازمند بررسی چرایی و فلسفه هنر است. به گزارش خبرگزاری رسا، آیت الله محمد تقی مصباح یزدی، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم، روز پنجشنبه در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وی، طی سخنانی با اشاره به اهمیت ارتقای فرهنگ در جامعه به بررسی مقوله هنر و فرهنگ پرداخت و گفت: ما اگر می خواهیم هنر اسلامی داشته باشیم ابتدا باید چرایی و فلسفه هنر را مورد ارزیابی و تحلیل قرار دهیم. وی با تاکید برضرورت …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!