بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

جلد اول و دوم «سلام بر ابراهیم» به چاپ های ۱۲۸ و ۲۲ رسید

انتشارات مرتبط : شهید ابراهیم هادی

مسئول گروه ابراهیم هادی از عرضۀ چاپ های صدوبیست وهشت و بیست ودوم جلدهای اول و دوم کتاب «سلام بر ابراهیم» در نمایشگاه کتاب خبر داد.

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری مهر، محسن عمادی، مسئول گروه شهید ابراهیم هادی گفت: امسال با ۷۰ عنوان کتاب به نمایشگاه کتاب تهران می آییم که از این تعداد، ۱۰ عنوانشان چاپ اولی هستند.

وی افزود: یکی از عناوینی که در دست آماده سازی داریم و به احتمال زیاد به نمایشگاه کتاب می رسد، «راز رضوان» با محوریت شخصیت شهید عماد مغنیه است. این کتاب زندگینامه و خاطرات دوستان و آشنایان این شهید را در بر می گیرد. در حال حاضر مشغول آماده سازی این کتاب برای انتشار و عرضه در نمایشگاه هستیم.

این مدیر نشر در ادامه گفت: به تازگی یک کتاب هم درباره شهید ابراهیم هادی منتشر کرده ایم که مخاطبانش کودکان هستند. این کتاب با عنوان «مهمان خدا» چاپ شده و با زبان کودکانه، زندگی و اتفاقات جالب زندگی شهید هادی را روایت می کند.

عمادی همچنین درباره مجلدات اول و دوم کتاب «سلام بر ابراهیم» گفت: جلد اول این کتاب به مجموع شمارگان ۸۵۰ هزار نسخه رسیده است. جلد دوم نیز به شمارگان ۲۳۰ هزار نسخه دست پیدا کرده است. چاپ های این کتاب دارد به ۲۰ هزارتا می رسد و نوبت های مختلف چاپ آن را با ۱۰ هزار نسخه و حدود ۲۰ هزار نسخه منتشر می کنیم.

وی در پایان درباره نوبت چاپ این دو مجلد گفت: جلد اول و دوم «سلام بر ابراهیم» به چاپ های ۱۲۸ و ۲۲ رسیده اند.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط