بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حضور انتشارات قدیانی با ۲۱۸ عنوان کتاب تازه در نمایشگاه

انتشارات مرتبط : قدیانی

انتشارات قدیانی با ۲۱۸ عنوان کتاب چاپ اولی در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.

یکشنبه 9 اردیبهشت 1397

به گزارشپاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، این انتشارات از دوره سی ام نمایشگاه کتاب تا کنون توانسته 218 عنوان کتاب چاپ اول را به بازار نشر کشور عرضه کند. از این تعداد 120 عنوان تألیفی و 98 عنوان ترجمه است، این مسئله با توجه به غلبه ترجمه بر تألیف در صنعت نشر کشور، امیدوار کننده است.

می توان گفت رسالت نشر قدیانی برای انتشار کتاب های جدید، ترویج ادبیات کهن در میان کودکان بوده است. این مؤسسه در این زمینه کتاب " قصه های تصویری از الهی نامه" در 12 جلد به روایت مژگان شیخی و همچنین "قصه هایی از مرزبان نامه " را به روایت فریبا کلهر در 10 جلد برای اولین بار در ساختاری قصه گونه و زبانی ساده با هدف آشنایی کودکان با آثار کهن ادبیات فارسی در اختیار علاقه مندان قرار داد. در این کتاب ها علاوه بر نکات آموزشی از تصاویر گرافیکی بسیار زیبا برای جذب هرچه بیشتر این گروه کم سن و سال به ادبیات کهن ایران زمین استفاده شده است.

در زمینه مذهبی و دینی مجموعه های چهارده جلدی "کودکان می پرسند" نوشته غلامرضا حیدری ابهری و مجموعه دوم "خدای ما چه جوریه " نوشته سید محمد مهاجرانی در نوبت چاپ اول وارد بازار کتاب شده که شامل نکات کلیدی در مورد خدا و پاسخگویی به سوالات دینی بچه ها می باشند، که می تواند برای کودکان بسیار آموزنده باشند. مجموعه 10 جلدی " قصه هایی از امام باقر(ع) " به قلم حسین فتاحی نیز در این تقسیم بندی جای دارد.

کتاب «در ستایش هیچ آموزی» اثر عبدالعظیم کریمی" این کتاب تعلیم و تربیت تنزیهی، بازگشت به اصل است، بازگشت از تربیتی رسمی و بدلی، به تربیت طبیعی و فطری، بازگشت از زندگی فروکاهنده دنیوی، به زندگی فرابرنده اخروی. در این کتاب خرد، آشوب و هنجارکوب است که افروختن بینش، جایگزین اندوختن دانش می شود و ذهن اندوزی تراکمی جای خود را به ذهن ورزی تحولی می دهد تا هر کس به سبک خود به کشف خود و خلق سرنوشت خود بپردازد.

گروه خردسال و کودک جزو گروه سنی است که برای این مؤسسه اهمیت ویژه ای دارد. نشر قدیانی برای این گروه سنی نیز ماجراهای سه پسر بچه، مجموعه ی فردی فرفره، ماجراهای هنک و سه رمان کودک اثر فریبا کلهر با عناوین: سرزمین به هم ریخته، نقلی خان و دار و دسته اش و نجار شهر هیولاها را در نوبت اول چاپ در نمایشگاه عرضه خواهد کرد.

علاوه بر کتاب های بالا مجموعه دو جلدی قصه های جزیره با عناوین دختر قصه گو و جاده طلایی اثر ال. ام. مونتگمری و ترجمه سارا قدیانی نیز در نوبت اول چاپ در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

این مؤسسه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، واقع در مصلی تهران، محل برپایی غرفه های کودک و نوجوان در رواق شرقی و بالکن شرقی و همچنین غرفه بزرگسال آن واقع در شبستان از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه، با افتخار میزبان کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها خواهد بود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط