فراخوانی فراخوانی ...

نیمه تیرماه: اردوی آموزش های معرفتی مسائل جهان اسلام

اولین اردوی تخصصی آموزش‌های معرفتی، تحلیلی و مهارتی پیرامون مسائل جهان اسلام، 15 الی 22 تیرماه در اردوگاه سیدالشهداء آبعلی برگزار خواهد شد.
این اردو که به همت اتحادیه بین المللی امت واحده برگزار می‌شود با حضور اساتید زبده موضوعات متعدد مرتبط با این حوزه از میان برادران سنی و شیعه داخل و خارج کشور همراه خواهد بود. به عنوان نمونه از اساتید و اندیشمندان داخل کشور آقایان احمد مبلغی، حسن رحیم پور ازغدی، مهدی هادوی تهرانی، محسن قمی، محسن اراکی، سروش‌نژاد، سلطان شاهی، مجید حکیم‌الهی، درخشان، نواب، سراج، زمانی، رویوران، محمدی نجات، سعد الله زارعی، نادر طالب زاده، سید عباس نبوی، دکتر حمید احمدی، اسحاق مدنی و ... و از اساتید خارجی نیز آقایان رضوان و لپادی از اندونزی، دکتر عبدالمجید بقشی از عربستان، یلماز از ترکیه، پاز از آرژانتین، شجره از انگلستان، اخلاقی، رجایی و امینی از افغانستان و... در این اردو حضور به هم خواهند رساند.

در این اردو موضوعات مختلفی نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت از جمله: آسیب‌شناسی صدور انقلاب، مبانی وحدت مذهبی و شبهات مربوطه، راهکارهای عملی تقریب میان مذاهب اسلامی، دانشگاهها و روند رویارویی تمدنی، نظم رسانه‌ای جهان و رسانه‌های مقاومت، فرصتهای همکاری با آمریکای لاتین، انقلاب اسلامی و مسلمانان شبه قاره، بررسی مسائل و رویدادهای اخیر ترکیه، نیم نگاهی به وضعیت انتخابات آتی مصر، وضعیت اسلام هراسی در جهان، فرصت‌های آفریقا و آسیای میانه، راهکارهای کمک به فلسطین، بررسی روند تحریم کالاها در کشور، تجربیات تبلیغی خارج از کشور، بررسی وضعیت سودان و...
حضور اساتید گرانقدر، آیت الله سید هادی خسروشاهی و آیت‌الله تسخیری نیز گرمابخش این اردوی تخصصی خواهد بود. از دیگر برنامه‌های این اردو می‌توان به نشست‌های مهارتی و تشکیلاتی، نمایش فیلم، گعده‌هایی به زبان‌های انگلیسی و عربی و... اشاره کرد.
علاقمندان به شرکت در این اردو باید فرم عضویت را از سایت امت واحده دریافت کرده و پس از تکمیل به ایمیل سایت به آدرس info@unified-ummah.com ارسال فرمایند. گفتنی است به دلیل محدودیت ظرفیت اردو، افراد گزینش خواهند شد. شرکت‌کنندگان باید مبلغ حق عضویت را نیز در ابتدای اردو، برای تامین بخشی از هزینه‌های اردو بپردازند.

گفتنی است همچنین نماینده ای از گروه آی‌اچ‌اچ ترکیه که متصدی اعزام کاروان آزادی بود نیز در این اردو حضور خواهد داشت و به تشریح ماوقع و برنامه های آتی آنان خواهد پرداخت. لازم به ذکر است که اتحادیه بین المللی امت واحده، عضو فعال یک کاروان چند ملیتی است که چند ماه آینده به غزه خواهد رفت. در این رابطه به زودی اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

دوشنبه 31 خرداد 1389
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط