فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه رهنمود ها و بیانات رهبر انقلاب در موضوع دانشگاه منتشر شد

کتاب «افسران جنگ نرم» مجموعه رهنمود ها و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع دانشگاه ها، دانشجویان، اساتید و تشکل های دانشجویی منتشر شد.

شنبه 30 تیر 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبر گزاری تسنیم، این کتاب از مجموعه رهنمود ها و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع دانشگاه ها، دانشجویان، اساتید و تشکل های دانشجویی تهیه شده است. رهبری انقلاب از دانشجویان با عنوان « افسران جنگ نرم» یاد کرده اند، به همین جهت کتاب با این عنوان منتشر شده است.

در این کتاب امید ها،انتظارات، نگرانی ها و ویژگی های مورد نظر و مطالبه رهبری از دانشگاه ها و دانشجویان، بررسی شده است.

کتاب در 15 فصل و 4 پیوست، تنظیم و ارائه شده است. زیر نویسهای متعددی در کتاب برای توضیحات لازم در زمینه اصطلاحات، حوادث و اشخاصی که رهبری از آنها نام برده اند ارائه شده و از این لحاظ مجموعه کامل شده است.

عناوین برخی از فصلها عبارتند از: پیشینه دانشگاه، لوازم ایفای نقش مثبت دانشگاهها، ویژگیهای مثبت و منفی دانشجویان، جنبش دانشجویی و نقاط مثبت و منفی آن، تولید علم و تحقیق و پژوهش در دانشگاهها، ارتباط صنعت و دانشگاه، دانشگاه مورد انتظار انقلاب.

کتاب افسران جنگ نرم در قطع رقعی و با قیمت سی هزار تومان توسط انتشارات قدر ولایت روانه بازار نشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط