بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • دوره ۶ جلدی «قصه های حسنی» تجدید چاپ شد

دوره ۶ جلدی «قصه های حسنی» تجدید چاپ شد

«قصه های حسنی» دوره ۶ جلدی اثر محمدرضا یوسفی، مژگان شیخی و محمدرضا شمس بازنشر شد.

دوشنبه 5 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، «قصه های حسنی» دوره ۶ جلدی اثر محمدرضا یوسفی، مژگان شیخی و محمدرضا شمس بازنشر شد.

بر اساس این گزارش، قصه های حسنی مجموعه ۶ کتاب با نام های حسنی به مکتب نمی رفت، حسنی را خواب برده، حسنی و گل خندان، حسنی به خانه اش نرسید، حسنی و دیو و حسنی و کلاغ است که شامل ۷۲ قصه ، مثل و متل با موضوع ها و شخصیت های مختلف است. در این مجموعه قصه های زیبایی گرد آمده است که بسیاری از آنها بر اساس ضرب المثل ها و متل های قدیمی پدید آمده است. شیوه نگارش این داستان ها نیز مانند افسانه ها و حکایت های عامیانه است.

این اثر در پایان کتاب فارسی دوم دبستان به عنوان کتاب مناسب معرفی شده است و به عنوان بهترین تصویرگری متن و طرح جلد خردسالان و کودکان در ششمین جشنواره کانون در سال ۷۶ معرفی شده است.

کتاب های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی این کتاب را در وزیری کوتاه، نوبت چاپ هجدهم، تیراژ ۱۶۵۰ نسخه و قیمت ۲۲۰۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان قرار داد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی