فراخوانی فراخوانی ...

پرفروش ترین کتاب آمریکاشناسی را بخوانید

چاپ چهارم کتاب پرفروش تاریخ مستطاب در آستانه 13 آبان توسط نشر شهید کاظمی روانه بازار شد، موارد مندرج در کتاب مستند بوده و به علاقه مندان توصیه می شود آن را مطالعه کنند.

یکشنبه 13 آبان 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، چاپ چهارم کتاب پرفروش تاریخ مستطاب در آستانه ۱۳ آبان توسط نشر شهید کاظمی روانه بازار شد.

هدف این کتاب، آموزش تاریخ نیست بلکه روایت آن است! به همین دلیل هر چه در این کتاب می خوانید «مستند» است! یعنی منابع و اسنادش موجود است و هیچ مطلبی بدون سند نیامده!

«تاریخ مستطاب آمریکا» در سه سرفصل با موضوعات ۱- تأسیس آمریکا و فضای داخلی آن، ۲- سیاست های آمریکا در عرصه بین المللی و ۳- سیاست های آمریکا در قبال ایران، با زبانی طنز به قلم دکتر صادق کوشکی به همراه کاریکاتورهایی از مازیار بیژنی به روایت تاریخ آمریکا می پردازد.

در تولید محتوای این اثر سعی شده تا پژوهش کاملی صورت گیرد. به طوری که، علاوه بر دکتر کوشکی، از مشورت دکتر فؤاد ایزدی و دکتر عباس سلیمی نمین نیز بهره برده است. همچنین در استفاده از منابع مکتوب نیز سعی شده تا از منابع معتبر - ترجیحا کتب و مقالات مرجع در موضوعات مورد نظر - استفاده شود و از جستجوی اینترنتی پرهیز شود.

علاوه بر این جهت روایت بخش مربوط به موضوعات تاریخ تأسیس آمریکا، فضای داخلی آمریکا و سیاست های بین المللی آمریکا از منابع غیر ایرانی استفاده شده و همچنین در مورد موضوع سیاست های آمریکا در قبال ایران، بیشتر از منابع منتشر شده توسط وابستگان رژیم پهلوی بهره برده است.

کتاب تاریخ مستطاب به قلم دکتر محمد صادق کوشکی(عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و با کاریکاتوریست مازیار بیژنی توسط انتشارات شهید کاظمی در ۲۲۸ صفحه و با قیمت ۲۰۰۰۰ تمان روانه بازار شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط