فراخوانی فراخوانی ...

پرفروش ترین کتاب آمریکاشناسی را بخوانید

91 بازدید

آدرس منبع : خبرگزاری فارس

افراد مرتبط با خبر : محمدصادق کوشکی

انتشارات مرتبط با خبر : شهید کاظمی

تاریخ ثبت اطلاعات : یکشنبه 13 آبان 1397

کد : 70852

چاپ چهارم کتاب پرفروش تاریخ مستطاب در آستانه 13 آبان توسط نشر شهید کاظمی روانه بازار شد، موارد مندرج در کتاب مستند بوده و به علاقه مندان توصیه می شود آن را مطالعه کنند.

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، چاپ چهارم کتاب پرفروش تاریخ مستطاب در آستانه ۱۳ آبان توسط نشر شهید کاظمی روانه بازار شد.

هدف این کتاب، آموزش تاریخ نیست بلکه روایت آن است! به همین دلیل هر چه در این کتاب می خوانید «مستند» است! یعنی منابع و اسنادش موجود است و هیچ مطلبی بدون سند نیامده!

«تاریخ مستطاب آمریکا» در سه سرفصل با موضوعات ۱- تأسیس آمریکا و فضای داخلی آن، ۲- سیاست های آمریکا در عرصه بین المللی و ۳- سیاست های آمریکا در قبال ایران، با زبانی طنز به قلم دکتر صادق کوشکی به همراه کاریکاتورهایی از مازیار بیژنی به روایت تاریخ آمریکا می پردازد.

در تولید محتوای این اثر سعی شده تا پژوهش کاملی صورت گیرد. به طوری که، علاوه بر دکتر کوشکی، از مشورت دکتر فؤاد ایزدی و دکتر عباس سلیمی نمین نیز بهره برده است. همچنین در استفاده از منابع مکتوب نیز سعی شده تا از منابع معتبر - ترجیحا کتب و مقالات مرجع در موضوعات مورد نظر - استفاده شود و از جستجوی اینترنتی پرهیز شود.

علاوه بر این جهت روایت بخش مربوط به موضوعات تاریخ تأسیس آمریکا، فضای داخلی آمریکا و سیاست های بین المللی آمریکا از منابع غیر ایرانی استفاده شده و همچنین در مورد موضوع سیاست های آمریکا در قبال ایران، بیشتر از منابع منتشر شده توسط وابستگان رژیم پهلوی بهره برده است.

کتاب تاریخ مستطاب به قلم دکتر محمد صادق کوشکی(عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و با کاریکاتوریست مازیار بیژنی توسط انتشارات شهید کاظمی در ۲۲۸ صفحه و با قیمت ۲۰۰۰۰ تمان روانه بازار شد.

کتاب های مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر