فراخوانی فراخوانی ...

«جنگ جهانی جمعیت» رونمایی می شود

نشست تخصصی و مراسم رونمایی مجموعه کتاب «جنگ جهانی جمعیت» با سخنرانی اساتیدی چون حسن عباسی و حسن رحیم پور ازغدی، ۲۲ آبان در حوزۀ هنری برگزار می شود.

دوشنبه 14 آبان 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، نشست تخصصی و مراسم رونمایی مجموعه کتاب «جنگ جهانی جمعیت» با سخنرانی اساتیدی چون حسن عباسی و حسن رحیم پور ازغدی، ۲۲ آبان در حوزۀ هنری برگزار می شود.

در این برنامه حسن عباسی، رئیس اندیشکدهٔ یقین، حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و علی اکبر محزون، مدیرکل دفتر جمعیت و سرشماری مرکز آمار ایران، در کنار صالح قاسمی، نویسنده و پژوهشگر جمعیت، دربارۀ تهدیدات جمعیتی به بحث می پردازند و مجموعه کتاب 7 جلدی «جنگ جهانی جمعیت» رونمایی می شود.

مجموعۀ پژوهشی «جنگ جهانی جمعیت» اثر صالح قاسمی، پژوهشگر مسائل جمعیت است. کتاب های «کندو»، «پایان پویایی»، «قتل عام خاموش»، «باید برگردیم»، «نسخۀ بدلی» و «من قاتل نیستم» و کتاب «یک نان آور بیشتر» تازه ترین اثر این مجموعه، همگی به همت نشر خیزش نو منتشر شده اند. این کتاب ها حاصل پژوهش های قاسمی دربارۀ تهدیدات جمعیتی و آمار و ارقام درخصوص بحران جمعیت ایران، سیاست های جمعیتی ایران و کشورهای دیگر، طرح های نظام سلطه برای مهار جمعیت جهان و... است.

نمایش فیلم مستند «راه بی بازگشت» و تقدیر از فعالان رسانه و هنر در حوزۀ جمعیت بخش های دیگر این مراسم هستند.

این برنامه به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی، نشر خیزش نو، مرکز مطالعات راهبردی جمعیت و حوزۀ هنری انقلاب اسلامی برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این مراسم می توانند از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۲ آبان در سالن سورۀ حوزۀ هنری واقع در خیابان سمیه، قبل از تقاطع حافظ، حضور یابند.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط