فراخوانی فراخوانی ...

کتاب « سالار تکریت » رونمایی می شود

81 بازدید

آدرس منبع : پایگاه خبری سوره مهر

افراد مرتبط با خبر : مصطفی زمانی فر

انتشارات مرتبط با خبر : سوره مهر

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 1 بهمن 1397

کد : 73579

«سالار تکریت» خاطرات اسارت سیدحسین سالاری، جانباز و آزاده یزدی به قلم مصطفی زمانی فر در حوزه هنری استان یزد رونمایی می شود.

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، رونمایی از کتاب «سالار تکریت» خاطرات سید حسین سالاری در یازدهمین محفل خاطره «پایداری» پنجشنبه چهارم بهمن در حوزه هنری استان یزد برگزار می شود.


در این مراسم سید حسین سالاری (راوی کتاب)، مصطفی زمانی فر (نویسنده) و با سخنرانی مجتبی جعفری حضور خواهند داشت.


سالاری متولد ۱۳۴۶ در خانواده ای مذهبی و کارگری در محله شیخ داد یزد و کارشناس حسابداری است. او در خاطرات خود اطلاعاتی را درباره اردوگاه های دشمن بعثی و وضعیت اسرای ایرانی در این اردوگاه ها می‏ دهد و به بیان وقایع و پیامدهای ناگوار جنگ، مظلومیت و مقاومت آزادگان و همچنین دردها و مرارت‏ های سال‏ های اسارت خود و دیگر همرزمانش می ‏پردازد.


این سرباز ارتش که در واحد مهندسی رزمی لشکر ۸۱ باختران مشغول خدمت بود در آخرین روز سال ۱۳۶۶ در عملیاتی در منطقه غرب کشور از ناحیه پای راست مجروح شده و پس از چهار شبانه روز در حالی که رمقی در بدن نداشت به اسارت نیروهای عراقی درمی آید.


لازم به ذکر است مراسم رونمایی از کتاب «سالار تکریت» چهارم بهمن ماه ساعت 18 در حوزه هنری استان یزد واقع در خیابان کاشانی ، کوچه آزادی برگزار خواهد شد.

کتاب های مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر