فراخوانی فراخوانی ...

فعالیت سپاه خارج از مرزها در رمان عاشقانه «چایت را من شیرین می کنم»

50 بازدید

آدرس منبع : خبرگزاری فارس

افراد مرتبط با خبر : زهرا بلنددوست

انتشارات مرتبط با خبر : کتابستان معرفت

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 1 بهمن 1397

کد : 73580

رمان «چایت را من شیرین می کنم» اثر زهرا بلنددوست از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ چهارم رسید.

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان خواندنی «چایت را من شیرین می کنم» به چاپ چهارم رسید.

این رمان اثر زهرا بلنددوست است که از سوی انتشارات کتابستان معرفت باردیگر روانه بازار کتاب شد.

زهرا بلنددوست نویسنده رمان «چایت را من شیرین می کنم» پیش از این در گفت و گو با خبرنگار فارس پیرامون این رمان گفته بود: این رمان کار اولم است که منتشر می شود و پیش از این اثری از من منتشر نشده است که برای نگارش آن حدود ۴ تا ۵ ماه زمان گذاشتم.

وی با اشاره با موضوع این رمان گفت: «چایت را من شیرین می کنم» در رابطه با مدافعان حرم و فعالیت سپاه در خارج از مرزها است که با محوریت مدافعان حرم نوشته شده است، پیش از این تجربه داستان نویسی نداشتم و این اولین کار داستانی من است.

در بخشی از این کتاب آمده است: «آرام آرام روی قبرهای وسط حیاط قدم می زدم و با گوشه چشم، تاریخ نوشته شده بر آنها را می خواندم. بعضی جوان، بعضی میانسال، بعضی پیر، راستی مردن درد داشت؟ ناگهان یک جفت کفش سرمه ای رنگ با عطری تلخ و آشنا مقابل چشمانم سبز شد.

سرم را بالا آوردم. صدای کوبیده شدن قلبم را با گوش هایم شنیدم. چند روز از آخرین دیدنش می گذشت؟ زیادی دلتنگ این غریبه نبودم؟ اما این غریبه، با شلوار کتاب مشکی و پیراهن مردانه سرمه ای رنگش، زیادی دلنشین به کامِ احساسم آمد. بازهم موهای کوتاه و ته ریشی به سیاهی زغال ...»

کتاب های مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر