فراخوانی فراخوانی ...

برگزاری عیدانه کتاب لغو شد

مدیرعامل خانه کتاب از عدم برگزاری عیدانه کتاب به دلیل پرداخت نشدن معوقات پاییزه خبر داد.

شنبه 11 اسفند 1397

نیکنام حسینی پور، مدیرعامل خانه کتاب، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، از عدم پرداخت معوقات کتابفروشی های در طرح پاییزه کتاب خبر داد و گفت: متأسفانه چون هنوز نتوانسته ایم معوقات کتابفروشی ها در طرح پاییزه کتاب را پرداخت کنیم، عیدانه کتاب را برگزار نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: پیش از این تلاش داشتیم تا قبل از اتمام اسفندماه زمستانه کتاب را به جای عیدانه برگزار کنیم. قرار بود اگر معوقات پاییزه پرداخت شود، زمستانه کتاب را نیز به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار کنیم و برای خرید کتاب هایی با موضوع انقلاب اسلامی تخفیف های بیشتری لحاظ شود.

حسینی پور ادامه داد: پرداخت معوقات پاییزه را پیگیری کردیم، اما به هر حال شرایط اقتصادی کشور را نیز باید در نظر گرفت. کتابفروشان حق دارند، مطالبات آن ها قلانونی است ، ما تلاش می کنیم هرچه سریع تر این مطالبات را پرداخت کنیم.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط