فراخوانی فراخوانی ...

عصبانیت رسانه ضدایرانی از فروش گسترده «سرباز کوچک امام»

یکی از رسانه های ضدایرانی در گزارشی خشم و عصبانیت خود را از فروش انبوه خاطرات مهدی طحانیان در «سرباز کوچک امام» مطرح کرد.

سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، رادیو زمانه، یکی از رسانه های حامی منافقین، طی گزارشی خشم و عصبانیت خود را از استقبال گسترده مردم از کتاب «سرباز کوچک امام» ابراز کرده است.

این رسانه که با حمایت مالی دولت هلند فعالیت می کند و سابقه حمایت های بسیار از گروه های ضدایرانی، تروریست ها و اپوزیسیون خارج نشین را در کارنامه دارد، در متنی سراسر خشم و عصبانیت و البته پر از خطا و گاف های خبری، درباره فروش انبوه این کتاب میان مردم ادعاهای خنده داری کرده است که نشان می دهد درک درستی از فضای فرهنگی جامعه ایران ندارد، مثلاً تیراژ کتاب را نیم میلیونی خوانده و مدعی شده این کتاب مثل نان و خرما خیرات می شود؛ ولی دریافت کنندگان کتاب آن را در سطل آشغال می اندازند، اما در همین متن به خوانندگان این کتاب لقب جاهل و نادان می دهد.

نویسنده این گزارش در ادامه، توهین هایی نیز به اسرا و آزادگان جنگ تحمیلی و همچنین مهدی طحانیان، راوی کتاب کرده است و تا جایی پیش می رود که به جانب داری از صدام در برابر امام خمینی(ره) می پردازد.

به نظر می رسد دلیل اصلی عصبانیت و توهین های این رسانه به یک کتاب و راوی آن، موفقیت این کتاب در جلب نظر مخاطبان عمومی در سطح جامعه است. البته میزان این عصبانیت آن قدر زیاد است که این گزارش را از قواعد حرفه ای دور کرده و نگارنده را به جای تحقیق، به دام توهمات انداخته است و در پایان، این کتاب را به چماق تشبیه کرده است.

پس از انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب «سرباز کوچک امام» و تحسین آن میان کارشناسان و منتقدان، بسیاری از علاقه مندان کتاب و کتاب خوانی از این اثر استقبال کردند. همچنین پویش «کتاب قهرمان» که با محوریت این کتاب برگزار شد نیز با استقبال گسترده مخاطبان رو به رو شد؛ به گونه ای که در سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، جشن 100هزارنسخه ای شدن این کتاب برگزار شد.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا، اینجا را کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط