بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • استقبال از «انسان ۲۵۰ ساله»؛ حلقه سوم نیامده تمام شد

استقبال از «انسان ۲۵۰ ساله»؛ حلقه سوم نیامده تمام شد

چاپ نخست حلقه سوم «انسان ۲۵۰ ساله» که به تازگی در دسترس علاقه مندان قرار داده شده است، با استقبال مخاطبان به اتمام رسید.

چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398

به گزارش پاتوق کتاب فردا، به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشر صهبا امسال برای اولین بار حلقه سوم «انسان 250 ساله» را برای علاقه مندان به مطالعه در زمینه سیر مبارزات سیاسی ائمه اطهار(ع) عرضه کرد که در مدت 10 روز با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسید.

حلقۀ دوم «انسان 250 ساله»، کتابی آشنا برای علاقه مندان به آشنایی با سیرۀ ائمه علیهم السلام است. انتشارات صهـبا، برای بهرۀ بیشتر مخاطبان خود، از میان قریب 700 سخنرانیِ حضرت آیت الله خامنه ای دربارۀ سیرۀ ائمه علیهم السلام، سه کتاب، برای سه دسته مخاطب، آماده و مجموعۀ این سه کتاب را «حلقات انسان 250 ساله» نام گذاری کرده است. حلقه هایی که حول محور سیرۀ مبارزاتی و سیاسی ائمه برای تشکیل حکومت اسلامی، همدیگر را تکمیل می کنند.

کتاب حلقۀ دوم همان کتاب شناخته شده است که بیش از 80 چاپ از آن انجام شده است؛ کتابی مناسب برای عموم مردم، به خصوص جوانان. این کتاب مروری کلی دارد بر وقایع مهم دوران امامت هر امام و تبیین استراتژی هر امام در جریانِ مبارزۀ سیاسی ائمه علیهم السلام. و اما کتاب حلقۀ سوم «انسان250 ساله»، کتابی است برای محققان و کسانی که علاقه مند آشنایی بیشتر و دقیق تر با زندگی ائمه(ع) هستند. در این کتاب مباحثی که در حلقۀ دوم به اختصار و به طور گذرا به آنها اشاره شده است، مفصلاً شرح داده شده است. در تنظیم این کتاب از حدود 260 سخنرانیِ حضرت آیت الله خامنه ای در سال های مختلف، به خصوص سخنرانی های ایشان در دهۀ 50 شمسی استفاده شده است. در این کتاب استراتژی «انسان250ساله» در قالب چهار دوران جریان امامت، مورد بررسی قرار گرفته است. لذا کتاب دارای چهار فصل اصلی، و یک فصلِ مباحث مقدماتی است. انتهای کتاب سه ضمیمه دارد، پی نوشت ها، نمودار وقایع چهار دورۀ امامت و نقشه ها.

در ابتدای این اثر نیز با زبانی داستانی و شیرین، چگونگی انتخاب عنوان کتاب که برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است، نیز آورده شده که بر جذابیت کتاب افزوده است.

برای خرید اینترنتی این کتاب از سایت پاتوق کتاب فردا، اینجا را کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط