فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

نام نویسی دوره تکمیلی جریان شناسی تاریخ معاصرتاریخ ثبت: پنج‌شنبه 12 اسفند 1389
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 12 اسفند 1389
کد : 8373
تعداد بازدید: 1513

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
دوره تکمیلی جریان‌شناسی تاریخ معاصر به صورت یک دوره آموزشی ـ پژوهشی طی چهار ماه برای 30 نفر از قبول شدگان دوره‌های مقدماتی یا همایش‌های آموزشی جریان‌شناسی تاریخ معاصر، در دو مرحله برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) به نقل از معاونت آموزش نام نویسی برای شرکت در دوره تکمیلی جریان شناسی تاریخ معاصر تا 15 اسفند انجام می شود.
حجت الاسلام سید محمد هاشمی معاون آموزش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) با اعلام این خبر گفت: دوره تکمیلی جریان‌شناسی تاریخ معاصر به صورت یک دوره آموزشی ـ پژوهشی طی چهار ماه برای 30 نفر از قبول شدگان دوره‌های مقدماتی یا همایش‌های آموزشی جریان‌شناسی تاریخ معاصر، در دو مرحله برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دوره های مقدماتی جریان شناسی تاریخ معاصر در دو مرحله آموزشی - پژوهشی برگزار شده است، افزود: در این دوره ها که در سال 87 برگزار شده است، 150 نفر شرکت کرده بودند.
معاون آموزش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) در مورد اهداف برگزاری این دوره اظهار داشت: معاونت آموزش پس از تدوین دوره‌های مقدماتی جریان‌شناسی معاصر ایران به منظور تکمیل فرآیند آموزش، اقدام به برنامه‌ریزی دوره تکمیلی جریان شناسی برای موفقین دوره‌های مقدماتی فوق الذکر نموده است.
علاقه مندان می توانند جهت نام نویسی در این دوره به پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) (v-montazar.com) مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) به منظور ارتقاء سطح آگاهی و شناخت عمومی طلاب و دانشجویان با حوادث مختلف تاریخی، جهت تصمیم‌گیری مناسب در حوادث مشابه داخلی و بین‌المللی، دومین دوره تکمیلی جریان‌شناسی تاریخ معاصر را برگزار می نماید.لوح فشرده مرتبط
لوح فشرده نرم افزار تاریخ معاصر ایران لوح فشرده تاریخ معاصر ایران شامل موارد زیر می باشد: 1- کتابخانه تاریخ معاصر با 40 شماره فصلنامه تاریخ معاصر ایران 2- منوهای موضوعی تاریخ معاصر به همراه گالری عکس بالغ بر: 4000 تصویر، 2000 سند، 40 مصاحبه و 200 مقاله تاریخی این اثر برگزیده ی برترین اثر در بخش نرم افزارهای چندرسانه ای در دومین جشنواره رسانه های دیجیتال می باشد.


اخبار مرتبط
جریان ‏شناسی فرهنگی استاد ملک‏زاده در خرم‏آباد : اولین دوره از سلسه دوره‏های آموزشی ـ معرفتی مبشر با موضوع جریان‏شناسی فکری و فرهنگی ایران معاصر با حضور حجت‏الاسلام محمدحسین ملک‏زاده، مدرس، پژوهشگر و مبلغ بین‏المللی حوزه علمیه قم برگزار شد. در این دوره فشرده یک روزه، جریاناتی که از ابتدای مبارزات انقلابی ایران تا به امروز در جامعه، حوزه و دانشگاه‏ها فعال بوده‎اند مورد بحث قرار گرفتند. جریاناتی چون روشنفکری دین‏ستیز، روشنفکری دینی التقاطی، غرب‏زدگی و لیبرالیسم،جریان انحرافی، نوگریزی، انجمن حجتیه، تدین سنتی، مکتب تفکیک، …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!