بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تأثیرات انقلاب اسلامی بر مسلمانان حوزه بالکان
  • تصویر کتاب

تأثیرات انقلاب اسلامی بر مسلمانان حوزه بالکان

کتاب‌های «مؤلفه‌های فرهنگ مقاومت در لبنان» و «تأثیرات انقلاب اسلامی بر مسلمانان حوزه بالکان» به همت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتاب «مؤلفه‌های فرهنگ مقاومت در لبنان» منتشر شد، این کتاب نتیجه نشست علمی ـ تخصصی است که از سوی گروه مطالعات فرهنگی جهان اسلام پژوهشکده ارتباطات میان فرهنگی و بین‌الملل در پژوهشگاه برگزار شده است.

در این نشست مسعود اسداللهی، استاد دانشگاه، نویسنده و کارشناس مسائل خاورمیانه درباره مؤلفه‌های فرهنگ مقاومت در لبنان سخنرانی کرده‌ است.

کتاب «تأثیرات انقلاب اسلامی بر مسلمانان حوزه بالکان» کتاب دیگری است که نتیجه نشست علمی ـ تخصصی است که از سوی گروه مطالعات فرهنگی جهان اسلام پژوهشکده ارتباطات میان فرهنگی و بین‌الملل در پژوهشگاه برگزار شده است.

در این نشست «سعید خلیل‌اویچ» از اهالی صربستان و عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) العالمیة به ارائه سخن پرداخته است.

دوشنبه 12 خرداد 1399
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی