فراخوانی فراخوانی ...

انیس الصادقین

توصیه هایی از عالم ربانی جناب آقای حاج سید حسین یعقوبی (دام ظله) - در زمینه ادعیه و اذکار

10029 بازدید

مولف : سید حسین یعقوبی قائنی

ناشر کتاب : میر رضی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید حسین یعقوبی قائنی

ناشر کتاب : میر رضی

وزن(گرم) : 228

شابک : 978-600-98669-0-8

نوع جلد : جلد نرم

قطع : جیبی (16*11)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 388

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 13 مهر 1391

تاریخ ویرایش : شنبه 13 مرداد 1397

کد : 11675

120,000 ریال 108,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
در پی انتشار کتاب «سفینة الصادقین» بسیاری از علاقه مندان، خواستار آن بودند که ادعیه و اذکار و دستورالعمل هایی که مورد توجه عالم ربانی، حضرت آیت الله یعقوبی قائنی قدس سره بوده، در اختیارشان قرار گیرد. به همین منظور، مجموعه ای از توصیه ها و دستورالعمل های معظم له، با عنایت خود ایشان تهیه و تنظیم گردید و با نام «انیس الصادقین» در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

این کتاب بر عبادات و اعمالی تکیه دارد که از ناحیه معصومین علیهم السلام وارد شده و در کتب معتبر روایی نقل گردیده. آنچه ارزش این مجموعه را دوچندان می کند، این است که آن عالم ربانی خود به محتوای آن التزام داشتند و در راه سلوک، بهره های عینی و عملی بسیاری از این طریق به دست آورده بودند و این اعمال را به عنوان دستورالعمل های سلوکی خود، ارائه کرده اند.
گزیده کتاب
بی شک وعده های خداوند هیچگاه خلاف ندارد. پس علت اینکه گاهی انسان از عمل خود نتیجه نمی گیرد، بیشتر مربوط به نقصان ایمان و باور خود اوست. لذا کسی که دعاهای وارده را می خواند و به دستورات عبادی عمل می کند، پیش از هر چیز باید به گفته های پیامبر اکرم و ائمه اطهار علیهم السلام "ایمان" داشته باشد. مهم این است که فرموده های آنها را "باور" داشته باشیم، لذا اگر کسی عملی را با تردید انجام دهد و بگوید: "فعلا این دعا را می خوانم تا ببینم چه می شود" نه تنها فایده ای نبرده، بلکه خودش را خسته می کند. و البته اگر متوجه شود که باور ندارد، پیش از هرچیز باید بررسی کند که چرا باور ندارد و علت آن را برطرف سازد.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

محمد حسین آبادی

خيلي خوب

14 آبان 1391

نرگس

با سلام لطفا اگر آدرس یا نشانی از آقای سید حسین یعقوبی دارید جهت ملاقات ایشان بنده را راهنمایی فرمایید .

30 خرداد 1393

مصطفی

کتاب خوبی بود از معرفی شما سپاسگزارم.

25 مرداد 1393

سهیل

کتابی بسیار مفید و عالی

23 اردیبهشت 1395

محمد

سلام خانوم نرگس
متاسفانه ایشون دیگه تو این دنیای فانی نیستن امروز پنج شنبه هم چهلم شون است تو قم دفن شدن

24 اسفند 1396