فراخوانی فراخوانی ...

شش ماه پایانی (تقویم حوادث شش ماهه پیش از ظهور)

16033 بازدید

مولف : مجتبی الساده

مترجم : محمود مطهری نیا

ناشر کتاب : موعود عصر (عج)

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : مجتبی الساده

مترجم : محمود مطهری نیا

ناشر کتاب : موعود عصر (عج)

وزن(گرم) : 330

شابک : 964-6968-49-x

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1391

شمارگان : 3000

چاپ جاری : 11

تعداد صفحات : 280

تاریخ ثبت : شنبه 13 مهر 1387

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 20 دی 1396

کد : 217

200,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مطالب این کتاب درباره غیبت و دوران پیش از ظهور امام زمان (عج)، توصیف و نشانه های سال ظهور، تقدم حوادث سال ظهور (شش ماهه آخر دوران غیبت) است که با روایات و احادیث مختلفی درج گردیده است.
گزیده کتاب
در پشت جلد این کتاب می خوانیم:

... این اخبار مسلمین را به هوشیاری، آمادگی، انتظار و اطلاع جامع درباره آخرالزمان دعوت می کند و از آنان می خواهد که همه مناسبات و روابط فردی و اجتماعی خود را متناسب با آن شرایط ویژه تنظیم کنند تا شاید از فتنه ها در امان مانند و در زمره مشتاقان و منتظران شاهد ظهور آخرین منجی موعود باشند. بسیاری از محققان درمیان ملل مختلف با اشتیاق تمام سعی در تنظیم این اخبار داشتند تا شاید از میان آنها امکان عرضه تصویری روشن از سالها و حتی ماه های ماقبل از ظهور فراهم شود.
اثر حاضر، ترجمه کتاب «الفجر مقدس المهدی (عج) و ارهاصات الیوم الموعود» اثر محقق مسلمان شیعی و ارجمند «مجتبی السادة» است که با عنوان شش ماه پایانی عرضه می شود. نامبرده با مطالعه و تحقیق در منابع و تفحص در روایات موفق به ارائه اثری شده که در آن وقایع و حوادث شش ماه آخرین از سال ظهور حضرت موعود، امام مهدی، علیه السلام قابل بررسی و مطالعه است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

رحیم پور

با سلام
لطفا امکان خرید pdf کتاب را هم فراهم نمایید.
با تشکر

21 مرداد 1393

میترا سادات موسوی

کتاب بسیارجالبی می باشد

2 آبان 1396