فراخوانی فراخوانی ...

عبور از شط شب (خاطرات علی محمد بشارتی)

2256 بازدید

گردآورنده کتاب : احمد رشیدی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

گردآورنده کتاب : احمد رشیدی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

وزن(گرم) : 540

شابک : 964-8134-73-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 345

تاریخ ثبت : شنبه 13 مهر 1387

تاریخ ویرایش : شنبه 25 مهر 1394

کد : 524

موجود شد باخبرم کن
گزیده کتاب
نقل، نگارش و تدوین خاطرات و مشاهدات انسان های آزاده و برانگیخته ای که یاری گر رهبری و نهضت بوده اند، می تواند روشنگر نکته ها، ناگفته ها و شناسایی تلاش و همت آنان باشد و فراتر از آن؛ در بازشناسی و پژوهش تاریخ انقلاب اسلامی به کار آید. یکی از شخصیت هایی که قبل از انقلاب در بطن فرآیند مبارزه علیه رژیم شاه قرار داشت و سال ها اسیر و دربند رژیم پهلوی بود و با امید و ایمان، از شط مواج شب ستم شاهی به ساحل انقلاب رسید، آقای علی محمد بشارتی جهرمی است که بعد از انقلاب نیز دست اندرکار امور اجرایی کشوری و لشکری بوده است. خاطرات نامبرده می تواند گوشه ای از زوایای ناشناخته ی فرایند شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی را آشکار ساخته، تبیین نماید.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر