فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روزگاران 18: کتاب جنگ دریاییگردآورنده کتاب: حامد انتظام
ناشر کتاب : روایت فتح
نوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1388
شمارگان: 3300
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 101
وزن(گرم): 150
تاریخ ثبت: شنبه 12 دی 1388
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 16 بهمن 1393
کد : 5274
تعداد بازدید: 964
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

12000 ریال
10800 ریال
معرفی کتاب
خاطرات فراهم آمده در کتاب «جنگ دریایی» به رزمندگانی می پردازد که دل به دریا سپرده اند؛ مردانی از جنس همان ها که در خشکی می جنگیدند و از جان مایه می گذاشتند، با همان ایمان و انگیزه. ولی به جای خاکریزهای دشمن، با موج ها و ناوشکن ها و هلی کوپترهای پیشرفته ی نظامی می جنگیدند. دشمن عراقی نبود، آمریکایی ها بودند و امواج بلند.

گزیده کتاب
پرسیدم «وقتی شهید شد، تو چند سالت بود؟»
گفت «دوازده.» گفتم «خاکش کجاست؟»
گفت «دریا.»
***
بچه هایی که به آب زدند، از جنس همان ها بودند که در خشکی می جنگیدند. از جان مایه می گذاشتند.
اهل جنگ بودند، اما دریا دیگر خاک نبود، خشکی نبود. دریا کارش بلعیدن بود.


گردآورنده کتاب

ناشر کتاب

اخبار کتاب
«اینک شوکران» به زندگینامه مدیرکل شهید بهزیستی مازندران رسید. : کتاب «اینک شوکران؛ شهید محمد صبوری» به قلم «لعیا رزاق زاده» به زودی منتشر می شود.


تجهیز کتابخانه‌های کشور با کتاب‌های «روایت فتح» : نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در تفاهم نامه‌ای با موسسه انتشاراتی «روایت فتح»، کتابخانه‌های سراسر کشور را تا سه ماه آینده با 83 عنوان کتاب از این ناشر تجهیز می‌کند. محمد حسین کریمی‌پور، مدیرعامل موسسه انتشاراتی «روایت فتح» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با اعلام این خبر اظهار داشت: کتابخانه‌های سراسر کشور در 2 مرحله و طی 3 ماه با 83 عنوان کتاب انتشارات «روایت فتح» تجهیز می‌شوند. وی با بیان این که در مرحله اول 70 عنوان کتاب از دوم تا 20 اسفند ماه 88 به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!