فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

جوانی؛ فصل شکفتنتاریخ ثبت: پنج‌شنبه 5 فروردین 1389
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 4 فروردین 1389
کد : 6041
تعداد بازدید: 2876

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
کتاب جوانی فصل شکفتن به قلم علی احمد پناهی از سوی انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا،کتاب جوانی فصل شکفتن به قلم علی احمد پناهی از سوی انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

این اثر پژوهشی در حوزه روان شناسی ـ تربیتی است که هدف نگارنده، ارایه مباحث موردنیاز جوانان با قلمی روان و به گونه ای کاربردی با تکیه بر مبانی روان شناختی وتربیتی و با استفاده از رهنمودها و آموزه های دینی و سخنان امامان معصوم(ع) است.

جوانی، اهمیت و ویژگی های آن، جوان و عوامل موفقیت، عوامل موفقیت تحصیلی جوان و اوقات فراغت، جوان ودوستی ها، جوان و پاکدامنی جوان وهمسر گزینی بخش هایی از این کتاب است.

کتاب جوانی فصل شکفتن به قلم آقای علی احمد پناهی در 400 صفحه برای نخستین بار در سال جاری به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی به زیور طبع آراسته شده است.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!