فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

داستانی درباره رجبعلی خیاطافراد مرتبط با خبر: سمیرا اصلان پور
تاریخ ثبت: دوشنبه 8 شهریور 1389
تاریخ ویرایش: دوشنبه 8 شهریور 1389
کد : 7370
تعداد بازدید: 3089

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
کتاب «خیاط شهر ما» با نگاهی به زندگی شیخ رجبعلی خیاط نوشته سمیرا اصلان‌‌پور از سوی «نشر شهر» منتشر می‌شود.


متن خبر

کتاب «خیاط شهر ما» در برگیرنده قصه‌هایی از زندگی «شیخ رجبعلی نکوگویان» معروف به «خیاط» است که توسط سمیرا اصلان‌‌پور نوشته شده است.

اصلان‌پور در گفت‌وگو با ایکنا درباره این اثر گفت: کتاب حاضر مجموعه قصه‌هایی در قالب داستان از زندگی شیخ رجبعلی خیاط است.

وی تصریح کرد: «خیاط شهر ما» در برگیرنده چهل قصه است که علاوه بر قصه‌های جدید، داستان‌هایی را که پیش از این در کتاب‌های «هفت دریا شبنم» و «یک شهر، یک خیاط» چاپ شده بود، در این کتاب گرد‌آوری شده است.

اصلان‌‌پور در ادامه افزود: داستان موجود در این کتاب بیشتر منعکس‌کننده رفتار، سلوک اجتماعی، کرامات اخلاقی و ارتباط وی با مردم و خاطرات ایشان است. همچنین در بخشی از این اثر، از تخیل نیز استفاده شده است.

منابع استفاده‌شده برای خلق این اثر محدوده بوده، که از این جمله می‌توان از «کیمیای محبت» نوشته آیت‌الله ری‌شهری و مصاحبه شاگردان وی که در مجله کیهان به چاپ رسیده است، نام برد.
گفتنی است دو کتاب مذکور درباره شیخ رجبعلی خیاط در فروشگاههای دفتر نشر معارف و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.افراد مرتبط با خبرنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!