فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب جدید آیت‏الله امینی: ازدواج، موانع و راه‏حلهاافراد مرتبط با خبر: ابراهیم امینی
تاریخ ثبت: دوشنبه 2 خرداد 1390
کد : 8741
تعداد بازدید: 5903

برچسب:
1. خبر
خلاصه خبر
کتاب ازدواج، موانع و راه حل ها به قلم آیت الله ابراهیم امینی از سوی مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

آیت الله ابراهیم امینی در کتاب «ازدواج، موانع و راه حل‌ها» به جمع‌آوری مسائلی که سالیان گذشته در مورد ازدواج در خطبه های نماز جمعه بیان کرده پرداخته است.

عناوین این کتاب در پنج فصل عبارت است از «ازدواج از دیدگاه اسلام؛ اهداف و منافع»، «ضرورت دقت در انتخاب همسر و صفات همسر خوب»، «راه های شناخت همسر»، «مناسب ترین سنین ازدواج و علل تأخیر و راه حل ها» و «مسئولان ازدواج».

مؤلف در بخشی از مقدمه کتاب آورده است: «یکی از مسائلی که در آن خطبه ها مورد بحث واقع شد و بیش از دیگر موضوعات درباره‌اش بحث کردم ازدواج جوانان و تشکیل خانواده بود. این مسئله را بدین جهت انتخاب کردم که در شرایط کنونی جامعه یک ضرورت بود. در طول چند سال و در جلسات متعدد، مسائل مختلف آن را مورد بحث قرار دادم و به مقداری که وقت اجازه می‌داد درباره‌اش بحث کردم. من در انتخاب این موضوع احساس وظیفه کردم اما مقدار تأثیرش را در جامعه نمی‌دانم؛ امیدوارم بی اثر نباشد.»

گفتنی است، علاقمندان می توانند از متن گفتاری خطبه ها و فایل صوتی آن در پایگاه اطلاع رسانی آیت الله ابراهیم امینی به نشانی http://www.ibrahimamini.ir/ استفاده کنند.

کتاب ازدواج، موانع و راه حل‌ها به قلم آیت‌الله ابراهیم امینی در سال1390 با شمارگان 1500 نسخه در 216 صفحه با قیمت 3500 تومان به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شده است.

گفتنی است، از آیت الله ابراهیم امینی کتاب های بسیاری منتشر شده است که در این بین می توان از کتاب های همه باید بدانند، بررسی مسائل کلی امامت، وحی در ادیان آسمانی، همسر داری، تربیت، اسلام و تعلیم و تربیت، آشنایی با وظایف و حقوق زن، پیامبری و پیامبر اسلام، آشنایی با اسلام، خداشناسی، معاد در قرآن، جوان وهمسر گزینی و امامت نام برد.

در زمینه ازدواج و خانواده کتابهای فراوان و مفیدی در فروشگاه موسسه کتاب فردا و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.


افراد مرتبط با خبر

اخبار مرتبط
انتشار کتابی درباره تحکیم روابط خانوادگی با زبانی نو و روان : کتاب «خانه سازی» (بایسته های ساختن خانواده) تألیف ابوالفضل اقبالی از سوی دفتر نشر معارف به چاپ رسید.


داستان هایی متفاوت از صدر اسلام در کتاب «من ازدواج نمی کنم» : انتشارات موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث کتاب «من ازدواج نمی کنم» شامل داستانک های کبری التج را منتشر کرد.


کتاب «۵۵۵ نکته از عشق و اقتصاد و زندگی» منتشر شد : کتاب «زوج های جوان بخوانند و بدانند (۵۵۵ نکته از عشق و اقتصاد و زندگی)» با ترجمه «زهره احمدی زاده» از سوی نشر قدیانی منتشر و روانه بازار نشر شد.


نگاهی به کتاب «امامت و امامان(ع)» آیت الله امینی : کتاب «امامت و امامان(علیهم‌السلام)» نوشته آیت‌الله ابراهیم امینی از سوی موسسه بوستان کتاب تجدید چاپ شد. این اثر، به یکی از مباحث اعتقادی اصول دین شیعیان، یعنی امامت پرداخته و زوایای گوناگون زندگی امامان شیعه را بررسی کرده است. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، امامت که یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین مسایل اسلامی است و در همه زمان‌ها حضور مستمر داشته و خواهد داشت، در شوون مختلف زندگی کاملا تاثیر دارد و مسوولیت‌آفرین است. کتاب حاضر نیز با این محور در چهار بخش تنظیم شده است. تعریف امامت و …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!