فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آن روزها (مجموعه داستان)نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 152
وزن(گرم): 209
تاریخ ثبت: یکشنبه 29 خرداد 1390
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 18 دی 1393
کد : 8907
تعداد بازدید: 769
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

18000 ریال
معرفی کتاب
مجموعه حاضر، حاوی هفت داستان کوتاه فارسی درباره دفاع مقدس با این عنوان ها است: آن روزها؛ پابرهنه ای روی آسفالت خیابان؛ ناگهان بغضم ترکید؛ آن سوی لحظه های نورانی؛ رادیو؛ انتظار و روزی که بمباران شد. برخی از این داستان ها تصویرگر حوادثی هستند که در متن جنگ رخ داده اند و برخی دیگر به نتایج اجتماعی، فردی، احساسی، عاطفی و اعتقادی آن پرداخته اند. تلاش نویسنده بر آن بوده است تا با ارائه این داستان ها، تأثیرگذاری جنگ را بر لایه ها و زوایای پنهان روح و احساس آحاد یک جامعه به تصویر بکشد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!