فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سید مهدی موسوی کاشمری

سید مهدی موسوی کاشمری



تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 27 تیر 1392
کد : 13657
تعداد بازدید: 224

برچسب:
1. مولف

آثار نویسنده
پژوهشی در اسراف
کتاب پژوهشی در اسراف از «مقدمه و پیش گفتار و دو فصل در مورد اسراف و انواع اسراف تدوین شده است. فصل اول با نام «در مورد اسراف» دارای بخش های «واژه اسراف، تحریم اسراف، فلسفه تحریم اسراف، عوامل اسراف و فرهنگ مصرف» است. فصل دوم نیز انواع اسراف نام دارد و دارای پنج بخش است به مطالبی همچون«تبذیر، اسراف در اموال عمومی، تضییع اموال دیگران، اسراف در مخارج شخصی و خانوادگی و اسراف در انفاق های مستحب» پرداخته است.

روش های تربیت
تربیت، نیاز اساسیِ انسان است، از همی ن‏رو خداوند متعال، انبیا و صالحان را برای چنین کار مهمی برانگیخت و آنان -و نیز همه انسان‏ها- را بدین کار، فرمان داد. تردیدی نیست که آن‏چه تلاش‏ های تربیتی را نتیجه بخش می‏ سازد، روش ‏های تربیتی سنجیده و حکیمانه است. اثر حاضر با تأکید بر موضوعِ فوق، روش ‏های تربیتی را در سه بخش عمده بررسی کرده است: روش ‏های خودسازی، روش ‏های دیگرسازی و روش‏ های مشترک.



نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!