فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

نشر صریر

نشر صریرتاریخ ثبت: شنبه 24 اسفند 1387
کد : 2835
تعداد بازدید: 1147


اخبار مرتبط با انتشارات
انتشارات صریر چهار اثر داستانی تازه را در دست چاپ دارد : انتشارات «صریر» در صورت تامین بودجه مناسب تا پایان سال جاری (1393) چهار کتاب تازه منتشر و دو اثر را تجدید چاپ می کند.


روایتی از زندگی ایرج رستمی در «مَه در مه» : کتاب «مَه در مِه» منتشر شد. این اثر به روایت مستند از زندگی شهید ایرج رستمی می پردازد.


شبح مرگ بر کنفرانسِ سران؛ بغداد در آتش : صدام لبخند زد و در برابر سوالِ خبرنگار خارجی در خصوص امنیتِ آسمان بغداد، از فرماندۀ پدافند هوایی اش نقل قول کرد اگر هر خلبان ایرانی بتواند خود را به حومۀ بغداد برساند، حقوق یک سالش را به او می دهم.


گلعلی بابایی با «گردان نهم» به نمایشگاه کتاب می آید: عرضه 20 کتاب درباره راهیان نور : نویسنده کتاب «ضربت متقابل» گفت: جلد دوم کتاب «گردان نهم» به نمایشگاه می رسد.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!