فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت)تاریخ ثبت: شنبه 11 مهر 1388
تاریخ ویرایش: شنبه 27 خرداد 1396
کد : 4581
تعداد بازدید: 1581

کتب منتشر شده

اخبار مرتبط با انتشارات
انتشار ۱۵۹ کتاب دینی در ۲۰ روز نخست فروردین : 20 روز نخست فروردین 1394 با انتشار 159 عنوان کتاب در حوزه دین همراه بود. آن چه در این گزارش پیش رویتان قرار گرفته، اطلاعات کتابشناسی نخستین آثار منتشرشده امسال در 6 بخش حوزه دین (کلام و عقاید؛ علوم قرآن و حدیث؛ فقه و حقوق اسلامی؛ آداب و سنن، اخلاق، عرفان و معنویت؛ تاریخ، تمدن و سیره؛ ادیان، مذاهب و شبه ادیان) است.


چاپ «تفسیر نهج البلاغه» دلشاد تهرانی توسط انتشارات سمت : کتاب «تفسیر نهج البلاغه» تألیف «مصطفی دلشاد تهرانی» برای چاپ به انتشارات سمت سپرده شد.


حضور فعال ناشران شهرستانی در عرصه کتاب های هنری : براساس آمار وب سایت خانه کتاب از 10 تا 25 آبان ماه سال جاری 51 عنوان کتاب در زمینه نقاشی، معماری، موسیقی، سینما، تئاتر، عکاسی و فلسفه هنر منتشر یا بازنشر شده اند. موسیقی با 11 عنوان کتاب از 35 عنوان چاپ اولی، بیشترین تاز ها را به کتابفروشی ها فرستاده است.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!